دولت می گوید و آن را بیش از حد آماده’ در صورت نمایی افزایش COVID 19 مورد

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: این مرکز در روز یکشنبه به دنبال اطمینان می دهم که این کشور در برخورد با یک بیماری همه گیر عفونی تعدادی از موارد ممکن است به افزایش نمایی اما دولت به اندازه کافی آماده برای مدیریت رمان کرونا ویروس موارد است.

پرداختن به مطبوعات روزانه توجیهی, Lav Agarwal مشترک در اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: “این یک بیماری همه گیر و اعداد را می توان نمایی. تلاش ما این است که به مراحل پیشرفته.”

تا کنون در مجموع 8,356 موارد مثبت گزارش شده در کشور که 909 موارد جدید و 34 و میر ثبت شده در 24 ساعت. کل مرگ و میر ناشی از عفونت می ایستد در 273.

تشریح سطح آمادگی Agarwal گفت که در تاریخ 29 مارس وجود دارد 979 موارد مثبت و 20 درصد از این موارد و یا 196 نیاز به مراقبت ويژه و اکسیژن است.

“آن زمان 41,900 اختصاصی COVID تخت موجود در 163 دولتی و بیمارستان ها. در آوریل 4, هنگامی که ما نیاز 580 تخت ما بود 67,500 تخت در 9 آوریل 1,100 تخت مورد نیاز بودند اما وجود دارد 8,5000 تخت موجود در کشور,” او گفت:.

“تعداد موارد افزایش یافته است و ما باید 8,356 موارد مثبت از این 20 درصد موارد نیاز به ICU پشتیبانی این بدان معناست که امروز 1,671 بیماران نیاز به اکسیژن حمایت و مراقبت های ویژه و درمان ما 1,05,000 اختصاصی Covid تخت موجود در کشور در 601 بیمارستان” Agarwal اضافه شده است.

“این کشف مهم را نشان می دهد که دولت در حال برنامه ریزی همه چیز در پیش است و بیش آماده شده است.”

دولت تصریح کرد که به عنوان بخشی از آمادگی برای تلاش های آموزش سلامت کارکنان نیز یک منطقه فوکوس را از طریق مربی موسسات مانند AIIMS و NIMHANS بنگلور. “آموزش آنلاین ماژول و آموزشی برای یک مدیریت بالینی, مدیریت پیشگیری از عفونت کنترل زیستی پزشکی مدیریت زباله و اپیدمیولوژی سازماندهی شده توسط این موسسات” بیانیه توسط دولت گفت. “برای آماده سازی خط مقدم پزشکی کارگران مسخره دریل بیش از حد شده است سازمان یافته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de