توسط PTI

دهلی نو: قانون وزیر راوی شانکار پراساد در روز شنبه گفت: دولت آماده است تا به صحبت کردن معترضان در شاهین باغ خود را روشن شک و تردید بیش از اصلاح قانون تابعیت اما باید آن را در یک “ساختار فرم”.

این شاید برای اولین بار یک وزیر اتحادیه ابراز تمایل برای برقراری ارتباط با شاهین باغ معترضان شده اند که چوب بست نشستن در گذشته 40 روز در اعتراض به تابعیت متمم قانون.

“دولت آماده است تا به صحبت کردن معترضان از شاهین باغ اما پس از آن باید آن را در ساختار فرم و @narendramodi دولت آماده است برای برقراری ارتباط با آنها و حذف همه آنها شک و تردید آنها در برابر کا” او در توییتر نوشت.

پراساد همچنین یک لینک از یک مناظره که او در آن شرکت کردند.

همچنین به عنوان خوانده شده | BJP برنامه ریزی بزرگ اختلال در فوریه 2 در شاهین باغ جامع Millia اسلامی: AAP

در این بحث یک فرد در ارتباط با اعتراض پرسید: چرا وزیر دولت مرکزی بود و نه تلاش برای برقراری ارتباط با معترضان در شاهین باغ.

پراساد گفت که آن “چیز خوب” است که مردم معترض بودند برای روز اما برخی از مردم شنیده می شد گفت: در تلویزیون است که وجود دارد خواهد بود در گفت و گو تا کا عقب نورد بود.

“اگر شما می خواهید یک نماینده دولت به بحث و سپس باید وجود داشته باشد یک ساختار درخواست از شاهین باغ که می گوید همه مردم وجود دارد می خواهم به بحث در مورد این موضوع” پراساد گفت.

او روشن ساخته است که شاهین باغ بود نه مذاکره.

“اگر کسی می رود وجود دارد و جامعه است,” او گفت:.

این شاهین باغ اعتراض سایت در جنوب دهلی در مرکز مرحله BJP را در انتخابات مبارزه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de