توسط PTI

دهلی نو: در میان خروش در coronavirus موارد در طول ‘باز کردن 1’ فاز اتحادیه وزارت بهداشت روز جمعه با صدور دستورالعمل در “COVID-رفتار مناسب” به دنبال آن در رستوران ها و هتل ها و اماکن مذهبی مراکز خرید و ادارات در تصویری با فرمت تاکید بر اقدامات احتیاطی از قبیل متناوب از بازدید کنندگان و اجازه می دهد تنها افراد بدون علامت در محل است.

در ژوئن 4, وزارت صادر کرده است استاندارد روش های عملیاتی به صورت عمومی و نیمه عمومی محیط, اما, وزارت, منتشر, تازه, دستورالعمل repackaged در رنگارنگ تصویری با فرمت حساس و موها افراد را در راه بهتر.

“همانطور که ما پیشرفت در باز کردن 1.0, برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ما باید به دنبال COVID رفتار مناسب در همه زمان ها” در این سند اعلام کرد.

“هدف از صدور این دستورالعمل به انداختنش COVID رفتار مناسب برای جلوگیری از گسترش این بیماری در حالی که اجازه می دهد اجتماعی و فعالیت های اقتصادی” یک مقام وزارت گفت.

اماکن مذهبی, رستوران ها و مراکز از سر گرفته اند عملیات از تاریخ 8 ژوئن در اولین مرحله از هند مدرج بازگشایی بخش های مختلف نامیده می شوند ‘باز کردن 1’.

دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد در تمام موسسات شامل استفاده از ماسک و یا صورت را پوشش می دهد متناوب از بازدید کنندگان حفظ بهداشت دست های مناسب اجتماعی فاصله تنفسی رسوم و حرارتی غربالگری از تمام کسانی و کارکنان.

این همچنین شامل اقداماتی مانند اجازه می دهد تنها بدون علامت کارکنان مهمانان و مشتریان داخل محوطه مناسب جمعیت مدیریت منع اجتماعات بزرگ و حفظ موثر و مکرر بهداشت در محل با تمرکز خاص بر سرویسهای بهداشتی مجهز به نوشیدن و شستن دست ها و یا ایستگاه های مناطق.

به داخل اماکن مذهبی فیزیکی ارائه شده مانند “پراساد’ توزیع و یا پاشیدن آب مقدس ، مجاز نیست وزارت دستورالعمل گفت.

همچنین دست زدن به مجسمه و بت و یا کتاب مقدس اجازه داده نخواهد شد در این وزارتخانه گفت: تاکید جامعه آشپزخانه langars, ‘ان-daan’ ، در اماکن مذهبی باید به دنبال فیزیکی فاصله هنجارها در حالی که تهیه و توزیع مواد غذایی است.

با در نظر گرفتن این تهدید بالقوه از گسترش عفونت به عنوان دور به عنوان امکان پذیر ضبط موسیقی مذهبی و یا آهنگ ها باید بازی و یا آواز خواندن گروه کر گروه نباید اجازه وزارت گفت.

نماز مشترک تشک اجازه خواهد داشت و جانبازان باید خود را حصیر نماز و یا تکه پارچه دستورالعمل گفت.

با توجه به دستورالعمل های منتشر شده برای رستوران ها در وزارت دفاع محدود صندلی ظرفیت به 50 درصد است و توصیه می شود استفاده از ظروف یکبار مصرف منوها و یکبار مصرف دستمال کاغذی جای دستمال پارچه ای.

آن گفت: تحویل و takeaways باید تشویق شوند و بسته به توان در سمت چپ درب.

کارکنان برای غذای آماده را باید به نمایش حرارتی و اقدامات احتیاطی باید گرفته شود در حالی که دست زدن به منابع/موجودی آن را اعلام کرد.

وزارت تاکید بر تشویق تماس-حالت کمتر از سفارش و پرداخت دیجیتال.

به عنوان برای هتل ها, خدمات اتاق باید تشویق شوند به جای شام خوردن در توشه باید ضد عفونی قبل از ارسال آنها را به اتاق و ارتباط بین مهمانان و کارکنان خانه باید از طریق آی فون یا تلفن همراه.

علاوه بر همه موسسات از جمله دفاتر و مراکز خرید و رستوران ها باید تمیز و مرتب ضد عفونی با استفاده از 1 درصد هیپوکلریت سدیم.

تعداد محدود از افراد اجازه داده می شود در آسانسور و استفاده از پله برقی با یک فرد جایگزین مراحل را باید دنبال کرد.

بهداشت دست (sanitiser تلگراف) و حرارتی غربالگری مقررات باید در محل قرار داده mandatorily در ورودی و همه باید در حفظ تنفسی رسوم و دنبال تجویز انجام و اصلا.

سینما و سالن های بازی های آرکید و بازی کودکان در مناطق و مراکز خرید بسته باقی خواهد ماند.

تف کردن ممنوع است دستورالعمل گفت: در حالی که مشاوره نصب و راه اندازی و استفاده از Aarogya Setu برنامه.

برای تهویه مطبوع و تهویه وزارت گفت: تنظیم درجه حرارت از همه تهویه مطبوع, دستگاه باید در محدوده 24-30 درجه سانتیگراد رطوبت نسبی باید در حدود 40-70 درصد و مصرف هوای تازه باید تا آنجا که ممکن است و عبور از تهویه باید کافی است.

به عنوان در هر دستورالعمل به ادارات کل ساختمان اداری نیاز به بسته نمی شود اگر یک یا دو مورد از COVID-19 گزارش شده و کار می تواند از سر گرفت و پس از ضد عفونی.

اما اگر بزرگتر شیوع کل ساختمان را بسته به مدت 48 ساعت و همه کارکنان را به کار از خانه تا ساختمان به اندازه کافی ضد عفونی و اعلام شده است مناسب برای re-شغل.

وزارت دستورالعمل های توصیه می شود تمام کسانی که در معرض خطر مانند افراد مسن, کارکنان, حامله کارکنان و کسانی که با داشتن زمینه ای شرایط پزشکی و بیماری های همراه مانند فشار خون و دیابت و غیره.

به ماندن در خانه به جز ضروری و مقاصد بهداشت و درمان.

همچنین همه باید نظارت بر سلامت خود و گزارش بیماری در منطقه و یا دولت خط تلفن بلافاصله.

دستورالعمل آمد در یک روز زمانی که برای اولین بار از زمان COVID-19 شیوع هند ثبت بیش از 10 ، 000 مورد جدید در یک روز مصرف چوب خط حساب کردن به 2,97,535 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 8,498 با یک رکورد تک-بعد سنبله 396 مرگ و میر.

هند روز پنج شنبه گذشته رفت بریتانیا برای تبدیل شدن به چهارمین بدترین ضربه ملت COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de