دولت گسترش کار از خانه هنجارهای آن موار شرکت تا 31 دسامبر

توسط PTI

دهلی نو: دولت روز سه شنبه گفت: این تمدید اتصال هنجارهای برای کار از خانه برای آن و BPO شرکت تا 31 دسامبر.

مدت زمان برای کار از خانه بود انقضای در ژوئیه 31.

“نقطه بیشتر تمدید تسهیلات در ضوابط و شرایط را برای دیگر ارائه دهندگان خدمات را تا 31 دسامبر 2020 به منظور تسهیل کار از خانه در نظر نگرانی مداوم با توجه به COVID-19,” وزارت ارتباطات گفت: در اواخر شب صدای جیر جیر.

در حال حاضر حدود 85 درصد از این نیروی کار است که کار از خانه و تنها کسانی که در انجام عملکردهای مهمی در حال رفتن به دفاتر.

در ماه مارس به نقطه آرامش هنجارهای خاصی برای OSPs تا 30 آوریل برای تسهیل کار از خانه (WFH) در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که تمدید شد تا ژوئیه 31.

موارد تایید شده از coronavirus در هند عبور کرده 11.55 لاخ با 28,084 مردم از دست دادن زندگی خود را تا سه شنبه.

در واکنش به اخبار مدیران صنعت گفت که تصمیم دولت کمک خواهد کرد که اطمینان از تداوم کسب و کار و ایمنی کارکنان .

این حرکت را نیز به کمک صنعت افزایش آن استعداد استخر به ردیف دوم و سوم شهرهای گفتند.

Nasscom جمهور Debjani Ghosh توییتی که این تصمیم “خواهد اطمینان از تداوم کسب و کار و ایمنی کارکنان” و همچنین “افزایش استعداد ما برای ردیف 2 و 3 شهرستانها”.

این تسهیلات اعلام کرد در ماه مارس شامل معافیت در نیاز از امنیت سپرده و توافق برای WFH تسهیلات برای OSPs (در درجه اول آن را و آن را فعال شرکت های خدمات).

قبلا شرکت های مجاز برای اتصال به دفتر شبکه خصوصی مجازی به خانه زیرساخت یک قانون است که متعاقبا آرام در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

در حال حاضر بیش از 90 درصد از نیروی کار از این شرکت ها همچنان به کار از خانه.

شرکت ها به تدریج آوردن کارکنان به محل کار در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله هنجارها و انجام اقدامات ایمنی.

NV Tyagarajan مدیر اجرایی Genpact توییتی که این حرکت را “تحکیم” روابط مشتری در سطح جهانی اطمینان از تداوم کسب و کار و ایمنی کارکنان.

“با تشکر از شما به دولت برای حمایت فوق العاده ای در راه های جدید کار از روز 1. این کمک کرده است فوق العاده در بیشتر بالا بردن ما ایستاده و پاسخ در سطح جهان” Wipro رئیس Rishad Premji گفت: در یک صدای جیر جیر.

WNS مدیر عامل گروه Keshav R Murugesh و RPG رئیس گروه خشن درک نیز ستایش تلاش های دولت گفت: مراحل مانند این باید کمک کرد تا موقعیت هند آن را به عنوان یک رهبر جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>