دولت تعیین 44 افسران به عنوان گره اقتدار را برای تصرف وجوه دارایی از کسانی حمایت از ترور

توسط PTI

دهلی نو: به عنوان بسیاری از 44 افسران ارشد مرکزی دولت و اتحادیه قلمرو دولت علاوه بر اشخاص مانند RBI و SEBI شده اند تعیین شده به عنوان گره اقتدار را برای تصرف منابع مالی و دیگر دارایی های مالی برگزار می شود توسط کسانی که حمایت و یا درگیر در ترور مقامات روز سه شنبه گفتند.

با توجه به رسمی تفاهم نامه های گره افسران تعیین شده برای اجرای بخش 51A از فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) قانون سال 1967.

بخش 51A از UAPA می گوید که برای پیشگیری از, و برای مقابله با فعالیت های تروریستی دولت مرکزی باید قدرت: (یک) یخ توقیف و یا ضمیمه بودجه و دیگر دارایی های مالی یا منابع اقتصادی برگزار شد به نمایندگی از و یا در جهت افراد و یا اشخاص ذکر شده در این برنامه به سفارش و یا هر فرد دیگری درگیر و یا مشکوک به درگیر در تروریسم است.

(ب) منع هر فرد یا نهاد را از هر گونه وجوه دارایی های مالی یا منابع اقتصادی یا مرتبط با خدمات موجود به نفع افراد و یا اشخاص ذکر شده در این برنامه به سفارش و یا هر فرد دیگری درگیر و یا مشکوک به درگیر در تروریسم است.

(ج) جلوگیری از ورود یا ترانزیت از طریق هند از افراد ذکر شده در این برنامه به سفارش و یا هر فرد دیگری درگیر و یا مشکوک به درگیر در تروریسم است.

44 گره افسران تعیین شده برای کمک به سازمان های اجرای قانون به دست گرفتن بودجه و دیگر دارایی های مالی برگزار شده توسط هر کسی که درگیر در عملیات تروریستی یا حمایت از چنین اعمال خشونت آمیز یک وزارت خانه گفت: با توجه به PTI.

تعیین گرهای افسران متعلق به وزارتخانه ها از خانه و در امور خارجی بانک مرکزی هند (RBI), بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (SEBI), واحد اطلاعات مالی (FIU) بیمه نظارتی و توسعه خودگردان (IRDA) همه دولت و اتحادیه قلمرو دولت است.

Anti-terror کاوشگر آژانس نیا به کشف و ضبط تعدادی از خواص متعلق به کشمیری رهبران جدایی طلبان در سال های اخیر و کسانی که نشد به پشتیبانی از شورشیان با پول نامشروع در غرب از جمله MLA.

به طور مشابه, های مختلف دولت و نیروهای پلیس نیز متصل بودجه و خواص از مردم در حمایت از تروریسم در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de