دولت تصمیم می گیرد به حرکت در انگلستان به تبعید نواز

سیالکوت: دولت فدرال تصمیم گرفته است به حرکت مقامات انگلستان به ورشو سابق نخست وزیر نواز شریف چند روز پس از پنجاب دولت تصمیم گرفت آن را نمی خواهد گسترش PML-N رئیس وثیقه.

صحبت کردن با رسانه ها در طول یک کنفرانس خبری ویژه, معاون نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan گفت که در حال حاضر زمان برای نواز به ارمغان آورد بازگشت به کشور است.

“نواز شریف نیست ارائه گزارش های پزشکی خود را به دولت پنجاب” او گفت:, توصیف PML-N رئیس مرگ به عنوان یک ثابت در نظر گرفتن’.

“دولت ارسال خواهد شد به مقامات انگلیسی برای شریف برادران تبعید” گفت: Awan. در هفته آینده مقامات مربوطه اقداماتی را در این راستا او اضافه شده است.

او گفت: یک بخش از رسانه ها ایجاد یک محیط است که اگر نواز بود اجازه مرخصی برای درمان در خارج از کشور زندگی او در خطر است.

در سابقه تورم در کشور Awan گفت PTI دولت متعهد است برای غلبه بر تورم و ارائه تسکین فوری به توده ها.

Dr Firdous گفت که قیمت خوراکیهای مختلف شاهد کاهش با توجه به تلاش های صادقانه ساخته شده توسط نخست وزیر عمران خان.

او گفت: کاهش بیشتر قیمت خوراکیهای مختلف ساخته خواهد شد به سهولت بار مرد مشترک است.

این SAPM ابراز اعتماد به نفس است که پاکستان پدید آمده موفق در مقابله با همه چالش ها در جبهه اقتصادی با توجه به محتاطانه سیاست های اقتصادی کنونی دولت است.

صحبت کردن در مورد صلح افغانستان توافق امضا شده در دوحه گفت: “برای مقابله توجیه PM عمران طولانی-برگزار روایت است که مذاکرات تنها گزینه قابل دوام برای ترویج صلح و ثبات در منطقه است.

او گفت که پاکستان همچنان به سیاست حمایت از مردم افغانستان در تلاش های خود را برای رسیدن به صلح پایدار و ثبات و توسعه در افغانستان است.

در مورد مسئله پناهندگان افغان در پاکستان گفت پاکستان میزبان میلیون ها مهاجر افغان در آن زمین که نشان می دهد این کشور در مهمان نوازی و سخاوت.

در نظر گرفتن یک تطبیق در دولت هند او ابراز تاسف کرد که مودی به رهبری نظام است که در سرکوب مداوم آزادی مبارزه راه اندازی شده توسط مردم کشمیر در اشغال کشمیر اما از آن است که به مقصد به شکست است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>