دولت تشکیل جلسه در coronavirus در NIH


اسلام آباد: دولت فدرال به نام مهم نشست سطح بالا در روز شنبه در موسسه ملی بهداشت (NIH) مربوط به مقابله با یک ممکن است گسترش از coronavirus در کشور گزارش ژئونیوز.

با توجه به رسمی, سند سلامت استان نمایندگان نیز بخشی از این نشست از طریق لینک ویدئو. این مقامات بهداشت خواهد بود با همتایان اروپایی خود در مورد اقدامات انجام شده برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر.

این مراحل عبارتند از اقدامات انجام شده در مرز غربی با افغانستان و ایران و همچنین به عنوان پروتکل به تصویب رسید که در فرودگاه های سراسر کشور به اسکن برای موارد ممکن است.

مقامات بهداشت نیز در جریان حرارتی مورد اسکن و تیم پزشکی مستقر در مناطق برای مقابله با موارد ممکن است از ویروس در سراسر کشور در اصلی بیمارستان های دولتی و خصوصی.

خیبر پختونخوا دبیر خانه را مطلع کردن دولت فدرال از طریق لینک ویدئو از اقدامات در جای خود قرار داده که با حضور مسئولین استانی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

بیش از 2700 نفر کشته شده اند در چین از شیوع این بیماری آغاز شد و در دسامبر سال گذشته است. بیش از 78,000 موارد تایید شده اند در داخل سرزمین اصلی چین است.

در اوایل این هفته پاکستان گزارش داد که دو مورد اول از coronavirus. اولین مورد گزارش شده از چین در یک 22 ساله که به تازگی از ایران.

22 سال وضعیت برخاستیم و شروع به خراب شدن در فوریه 18 و او تحت عمل حجامت — یا حجامت درمانی در مرکز بهداشت محلی در ایران در شهر مشهد. پس از آن او دچار یک سردرد است.

او در حال وارد کراچی در فوریه 20, نشان می دهد که وجود دارد شانس است که حرارتی غربالگری ماشین آلات در فرودگاه برای کسانی که وارد این کشور ممکن است کار کرده اند و بعد از همه.

دیگر coronavirus بيمار مقیم اسلام آباد که پذیرفته شده بود به پاکستان موسسه علوم پزشکی (PIMS) جایی که او در حال درمان خود را در وضعیت پایدار و بهبود است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>