رژیم صهیونیستی. رالف Northam, گیر افتاد, بدون ماسک در ساحل ویرجینیا

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف Northam, بود گزارش, گیر افتاد, بدون ماسک صورت در ساحل ویرجینیا شنبه به عنوان دموکرات وزن یک ایالت منظور نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک.

نرتهم دیده می شد در ساحل, بررسی امنیت در ساحل بدون صورت پوشش محلی خروجی NBC12 گزارش روز شنبه. دفتر والی بعد توضیح داد در بیانیه ای که در نرتهم شد “انتظار به عرض شش متر از هر کسی.”

“فرماندار بارها تشویق پوشیدن پوشش صورت در داخل و یا زمانی که اجتماعی فاصله غیر ممکن است” نرتهم شدهاند. “او خارج بود و امروز انتظار نیست به عرض شش متر از هر کسی.”

نرتهم دفتر گفت: فرماندار “می خواستم برای بررسی, ساحل, اجرای, و مطمئن شوید که آنها با پیروی از قواعد آن بودند تا حد زیادی.”

عکس های ارسال شده در توییتر به نظر می رسد برای نشان دادن یک unmasked نرتهم ایستاده ظرف شش پا از دیگر maskless مردم در ساحل.

نرتهم به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی روزانه جمعه که یک ماسک جدید فرمان در حال آمدن است روز سه شنبه. “پوشش صورت بخش مهمی از مراحل بعدی است. ما باید بیشتر در مورد که در هفته آینده,” او گفت:, و اضافه کرد که او درخواست ویرجینیایی به دست آوردن ماسک صورت برای خود و کودکان بیش از آخر هفته. (مرتبط: Chris Cuomo هنوز به درخواست اندرو کومو در مورد نیویورک خانه سالمندان مرگ و میر. در اینجا 9 سوال از او پرسید: به جای)

این فرماندار دموکرات گفت: در تاریخ 21 مه که او نمی باید یک “جدول زمانی خاص” برای بازگشایی شمال ویرجینیا پس از اجرای ماندن در خانه سفارشات در ماه مارس است. او تاخیر در بازگشایی در مارس 12 و بعد از برخی از رهبران محلی ابراز نگرانی می کند که جوامع خود را نباید در عین حال بازگشایی.

نرتهم گفت: “پس داده” را به عنوان او را ممنوع ویرجینیای شمالی از بازگشایی با توجه به واشنگتن تایمز.

بیش از 1000 نفر را مجبور کردهاند در دولت پس از coronavirus همه گیر آمار ایالات متحده است.

نرتهم است و نه در پاسخ به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im