رژیم صهیونیستی. مایک Parson: بیش از 100 سنت لوئیس قتل برو خالی در حالی که کیم گاردنر اتهامات McCloskeys

جمهوری خواه میزوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن گفت: بیش از 100 قتل رفته بود خالی در حالی که سنت لوئیس مدار وکیل کیم گاردنر شارژ علامت و پاتریشیا McCloskey.

پرشن دفاع McCloskeys بودند که به اتهام جنایات پس از آنها آشکارا نمایش داده می شود سلاح گرم به عنوان آنها مواجه معترضان در اموال خود را در طول بحث با دیوید Asman در “Cavuto: زندگی می کنند.” (مربوط به: ‘آن را کاملا پوچ’: Kayleigh McEnany به نقل از تهمت و اتهام در برابر اسلحه Toting سنت لوئیس زن و شوهر)

تماشا کنید:

و اشاره کرد که کشیش گفته بود که او را عفو McCloskeys اگر آن آمد که Asman پرسید: “چرا از آن است که شما باید یک دادستان در دولت خود اجازه قانون شکن بروید و شارژ با قربانیان جنایت?”

پرشن شروع به اشاره است که او ترجیح می دهند به حذف گاردنر از موقعیت خود در صورتی که یک گزینه و گفت: “این مایه تاسف است که کسی که شما به مقامات منتخب, شما می دانید, تحت قانون اساسی ما آنها نسبتا به خوبی محافظت شده برای این کار است.”

او در ادامه گفت که گاردنر اقدامات قرار داده و او را خارج از آنچه که او تا به حال سوگند به انجام زمانی که او در زمان او سوگند یاد کرد, اما اضافه میکند: “ما تا به حال 138 قتل در سنت لوئیس 138 در حال حاضر این سال است. سی موارد واصل شده اند. بنابراین این بدان معناست که وجود دارد بیش از 100 نفر از مردم وجود دارد و قربانیان و اعضای خانواده های قتل که در حال انتظار برای برخی از مرتب کردن بر اساس عدالت و در عین حال ما در حال شارژ مطیع قانون شهروندان است.”

کشیش بخش در ادامه به توضیح است که, در نظر او, شارژ McCloskeys بود و سیاسی کاری. او اشاره کرد که این قانون به طور خاص متمم دوم و میسوری قلعه دکترین — به نظر می رسد در کنار McCloskeys.

“این مایه تاسف است که گاهی اوقات شما می خواهید شما می توانید آنها را حذف کنید اما واقعیت این است که نمی توانم” پرشن به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>