رژیم صهیونیستی. لری هوگان: کشور ‘ساخته شده برخی از پیشرفت در مسطح منحنی و صرفه جویی در برخی از زندگی’

جمهوریخواهان مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان در پاسخ به یک سوال از سی ان ان میزبان جیک Tapper در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری با تصدیق کرد که این کشور “ساخته شده برخی از پیشرفت” در مسطح coronavirus منحنی و صرفه جویی در زندگی.

هوگان مکرر تهمت منتقد ستایش کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci, اما همچنین با انتقاد از دولت فدرال پاسخ به کروناویروس همه گیر در یک op-ed در اوایل این ماه.

“شما می گویند زیر که تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکا را به انفعال هزینه آمریکا زندگی” دق الباب خواسته در طول پنج شنبه “وضعیت اتحادیه” ، “اسکات Gottlieb می گوید: در حال حاضر بیش از 300 ، 000 در ایالات متحده می تواند مرگ ناشی از این ویروس تا پایان سال است. آیا شما فکر می کنم رئیس جمهور تهمت مناسب است منجر به این کشور از طریق این بحران؟”

تماشا کنید:

“من فکر می کنم که ما — نگاه هنگامی که ما صحبت کردن در مورد در ابتدای بحران رئیس جمهور پیام بود که فقط 15 مورد و به زودی از آن خواهد بود را به صفر” هوگان گفت. “بنابراین بدیهی است که او نمی شد مصرف آن را به طور جدی به عنوان او باید در آغاز راه است.”

“اما برخی از متخصص بهداشت عمومی و پزشکان به ما گفتن ما ممکن است به عنوان بسیاری از 2 میلیون مرگ و میر” او ادامه داد. “بنابراین به عنوان غم انگیز آن را به عنوان زمانی که ما در 140-برخی از هزار مرگ ما را ساخته اند برخی از پیشرفت در مسطح منحنی و صرفه جویی در برخی از زندگی است. پس چگونه بسیاری از می تواند ما را نجات دهد توسط اقدامات ما را در حال حاضر ؟ واقعا این سوال. و چگونه بسیاری از می تواند ما را نجات داد و اگر ما در حال شروع زودتر ؟ اما می توانست خیلی بدتر آن را باور یا نه.” (مرتبط: Rep. کارن باس می خواهد جدید Stay-At-Home سفارشات در لس آنجلس به معنی ماسک پوشیدن کافی نیست)

دق الباب به یاد بینندگان که 2 میلیون طرح ریزی شد و با فرض متحده آمریکا “چیزی در پاسخ و فقط عقب نشسته و اجازه دهید این ویروس ستمگري کشور است که بدیهی است که رفتن به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>