رژیم صهیونیستی. کومو Overrules شهردار De Blasio حرکت به نیویورک مدارس برای باقی مانده از سال

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو رد شهردار, بیل د Blasio تصمیم اعلام کرد که شهر نیویورک مدارس باقی خواهد ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی.

کومو و د Blasio در تضاد هستند که بیش از این قدرت برای تصمیم گیری زمانی که شهر نیویورک را در مدارس باید باز است. د Blasio اعلام کرد صبح روز شنبه که مدارس بسته باقی خواهد ماند تا ماه ژوئن قبل از کومو زدم هر گونه ادعا می کنند.

“این است که من اختیارات قانونی” کومو گفت که در مورد خواسته de Blasio تصمیم در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “که به نظر او, اما او نمی کند به آنها نزدیک و او نمی تواند آنها را باز کنید.” تصمیم هماهنگ تلاش فرماندار دموکرات اضافه شده است.

چگونه زمانی که مدارس تعطیل هستند بستگی به ورودی از مقامات کومو اشاره کرد.

د Blasio دفتر پاسخ در توییتر. (مرتبط: FLASHBACK 3 مارس: De Blasio می پرسد نیویورکی به چشم پوشی از Coronavirus با زندگی خود)

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio الدترافورد/کلی

“فرماندار واکنش به ما نگه داشتن مدارس بسته است یادآور چگونه او واکنش نشان داد زمانی که شهردار به نام برای یک پناهگاه در محل” Freddi گلدشتاین د Blasio مطبوعاتی وزیر توییتی شنبه.

او افزود: “ما حق داشتند و ما در حال حاضر. مدارس بسته باقی خواهد ماند درست مثل چگونه ما در نهایت روز بعد – نقل مکان به یک پناهگاه در محل ، د Blasio و دیگر شهر نیویورک مقامات انتقاد به تازگی برای کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus.

د Blasio و شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot نوبت در زمان گفتن شهروندان در این ماه است که ویروس بود نه به عنوان گسترده مردم فکر می کردند. داده ها در حال حاضر نشان می دهد که این شهر در حال تبدیل شدن به کانون برای coronavirus که به کشته شدن بیش از 7000 نیروهای جدید است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im