گوری رودخانه دور شوی چهار خانه در Uttarakhand

توسط PTI

PITHORAGARH: چرخش آب متورم گوری رودخانه زیر باران های سنگین شسته چهار خانه ها و دستگاه های زیادی از زمین زراعتی در Chori بگر روستا در Bangapani زیر تقسیم منطقه گفت.

اما هیچ تلفات به عنوان ساکنین این خانه ها شده بود تخلیه به ایمنی در پیشبرد این مقام گفت.

همه موتور اصلی جاده ها که لینک به ستاد منطقه به زیر بخش Bangapani, Munsiyari و Dharchula در منطقه مرزی بسته شده زیر باران های سنگین در شب شنبه.

“نگه داشتن در ذهن خطر قریب الوقوع ما در حال حاضر معطوف به خانواده های ساکن در آن خانه. آنها امن هستند” SDM مسئول Bangapani AK Shukla گفت.

این خانواده های آسیب دیده ارائه شده 20 کیلوگرم از جیره غذایی و دیگر ملزومات علاوه بر مبلغ تومان 1.19 لاخ به عنوان غرامت به او گفت.

یک تیم از مقامات نیز با عجله به نقطه اول دست ارزیابی است.

دادن جزئیات از جاده ها بسته ADM مسئول مدیریت بحران و رم و دات Page گفت: “در حالی که Tawaghat به Lipulekh جاده بسته است و در سه مکان جاده ها از Jauljibi به Munsiyari و Munsyari به Thal بسته در دو مکان با توجه به تپه های باقی مانده در جاده ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>