گودمن: trump’s Coronavirus کنفرانس مطبوعاتی بود یک کلاس کارشناسی ارشد در مدیریت بحران

این لحظه ای است که فطرت است به چالش کشیده و رهبری است مورد آزمایش قرار زمانی که شکاف های عمومی بخش راه را برای تجدید میثاق وحدت.

در کاخ سفید نشست خبری شنبه شب رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اندازه گیری تا به این لحظه توسط امریکا اعلام خواهد مارشال آنچه در آن است بهترین (دانش و تخصص و توانایی) با آنچه در آن می کند بهترین (پیدا کردن راه حل برای چالش های است که تاثیر هر کس).

این یک کلاس کارشناسی ارشد در ارتباطات بحران که در آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است, پرسش ها پاسخ داده و در آینده اقدام نمودهام.

به عنوان coronavirus آمار جامعه جهانی مانند یک تن آجر در حال حرکت از یک مکان بر روی این سیاره چند تا کنون از شنیده به دیگران (ایتالیا و ژاپن و برزیل) مرکزی بیشتر به ما تجربه مشترک در زندگی رئیس جمهور و تیم خود را آماده برای ضربه زدن به بحران یک بیماری همه گیر است.

نه با پوچ مطبوعات, اما مطلع خصوصی جلسات; نه با هیستری اما هوشیار فکر و درس تجزیه و تحلیل هدایت کسانی که در مقابله با بهداشت عمومی در سراسر ساعت.

تصمیم به معاون رئیس جمهور مایک پنس نقطه فرد برای این تلاش نه با دعوت او را “coronavirus تزار” اما او واقعی قدرت به جلو و ما هم برای دیدار با تهدید شد و هر دو به موقع و به خوبی توصیه می شود. آن را تضمین می کند رئیس جمهور خواهد شد در بالای یک مسئله ای است که می رود به بخشنامه اولیه: نگه داشتن آمریکایی ها امن است.

خود را در حمایت از گروه تئاتر احساس می کند مانند آنها حق مرکزی مصاحبه – HHS وزیر الکس آذر بیان وظیفه نیروی رهبر با پزشکی راه راه; Anne Schuchat یک CDC کهنه که به نظر می رسد مانند زن تجسم Doc ولبی; و NIH بی باک Dr. Anthony Fauci که همه کسب و کار وقتی که می آید به توسعه واکسن که صرفه جویی در زندگی.

آنها خطاب به نگرانی های اولیه بیش, تست مهار قرنطینه نیاز به نظارت و استفاده از درمان در حالی که انتظار برای درمان به خط. آنها می دانند که پیدا کردن پاسخ شروع با پرسیدن سوال حق.

با توجه به صرف تهدید یک بیماری همه گیر می تواند تسلیم آرام به های انجام همه چیز باید کمتر مهم کمتر حساس به زمان کمتر مهم است. شما فکر می کنید این شامل وفادار مخالفت holstering خود را حزبی و شمشیر و که هر کسی که به واسطه ترس به دامن زدن استفاده خواهد بود علنا خواست و درب نشان داده.

در واشنگتن برخی از دیدن ترساندن سلامت به عنوان یک باز به سوخت اصطکاک و حل و فصل نمرات. سخنران پلوسی گفت: در این هفته رئیس جمهور “نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.” سیاسی co-conspirator چاک شومر انباشت اشیاء بدست آمده در تلاش برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که بزرگتر درخواست بودجه. خود را خاتوله احساساتی حتی توسط واشنگتن استاندارد.

در همین حال رئیس جمهور نامیده می شود در هر دو به پیوستن به آمریکا تیم بیش از خود ارائه کمتر اغراق و امید بیشتر. زمان خواهد شد بگویید که آیا هر دو پلوسی یا شومر توانید آن را انتخاب کنید و یا به ادامه احساساتی نوع نفت خام چپ دست طراحی شده است به پاره از هم جدا.

رئیس جمهور همچنین با استفاده از خود را قلدر منبر به تماس با برخی از اعضای مطبوعات بودند که بیشتر مصمم به او را شرمسار با مارپیچ سوال از روشنگری عمومی با اطلاعات آنها نیاز به ایمن ماندن. یکی از اعضای این مجموعه را فشار دهید به رفتار رئیس جمهور بارها نظر خود را که هیچ چیز در مورد گسترش Covid-19 است “اجتناب ناپذیر است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابله با هیچ کس نمی داند اما خواهد بود که ما آمادگی هر چه می آید. یکی دیگر پرسید که چرا هیچ کس اعلام شد coronavirus “تزار” را به عنوان اگر یک عنوان اعطا اعتماد به نفس یا عقل. پس از آن وجود دارد intemperate inquisitor که skewered رئیس جمهور بیش از یک سفر بان کی مون که در حال حاضر به نظر می رسد به نجات آمریکا زندگی می کند که فشار flack باید شناخته شده بهتر است برای رفتن وجود دارد.

به عنوان یک Floridian که درک هولناک نیروی طوفان من شاهد چگونه به طور موثر جب بوش (و اخیرا ریک اسکات) اندازه گیری تا زمانی که لحظه ای بود بر آنها. همیشه حاضر در قبل ، حین و بعد از باد گذشته بود خار و اسکات مطلع re مطلع و تقویت شده است. آنها نگاه ما در چشم و گفت که توسط باندهای با هم هیچ نیروی طبیعت را همیشه بهتر از ما است. آن را شبیه به یک پدر و مادر گفتن کودکان خود را به نگرانی که آنها امن است که همه به خوبی خواهد بود.

این بود که در زمان واقعی رهبری در بهترین حالت آن است.

رئیس جمهور و تیم خود را آماده برای انجام همان…با یک سپاسگزار ملت مجموعه به تجمع در پشت آنها.

آدام گودمن است که برنده جایزه ملی جمهوری استراتژیست رسانه های که توصیه رودی جولیانی جان مک کین و جب بوش است. او اولین Edward R. Murrow ارشد دانشگاه تافتز. او در توییتر دنبال: @adamgoodman3

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>