ما شاهد یک حرکت آهسته descension به حقوقی جهنم با سیاستمداران تا خم در قدرت و خشم آنها عمدا از بین بردن یکی از با ارزش ترین مفاهیم در دموکراسی آمریکایی: حق برخورداری از یک محاکمه منصفانه. نگرش بسیار از خود راضی و حمله خیلی بی شرمانه باید آن را هم بزنید هر مدافع عدالت به مارس در واشنگتن است.

در داخل حباب از کنگره مظنونان حمله به دانشگاه Adam Schiff, جری Nadler و دیگران را سازماندهی حزبی لینچ اوباش به چنگال میدان رسانه است که خلاص شدن از یک رئیس جمهور آنها دوست ندارند که جرم او برنده یک انتخابات است و رهبری به پیروزی دیگری توجیه فرار از هر گونه تظاهر به انصاف یا عدالت.

فراموش نکنید عجیب و جالب و به وضوح مفاهیم منسوخ است که هر فرد بی گناه است که خلافش ثابت که هر متهم است فراهم حق دفاع یا که القائات هرگز نباید اجازه داده شود به افزایش به سطح حقیقت بدون چالش cross-examination.

به جای شیف و عوامل تصمیم گرفتند به درایو سم به سطح و عدالت به حاشیه با رسانه ها egging آنها و لیبرال اهدا کنندگان تشویق می شوند. فراموش نکنید که آسیب آنها در حال ایجاد و یا سابقه برای بی پایان impeachments آنها در حال ایجاد.

تعریف فرهنگ لغت از یک محاکمه عادلانه است که “انجام شده است نسبتا عادلانه و با رویه نظم توسط یک قاضی بی طرف و در آن متهم است فراهم حقوق خود را تحت قانون اساسی ایالات متحده و یا دیگر قانون است.”

خیابان “تعریف” است که ساده تر: شما می توانید پیچ اگر یک محاکمه بسیار خراب و یا پخته شده که شما به فرض به گناه دیگر حق یک روز در دادگاه است.

که عدالت فشار و امروز در واشنگتن DC از اوباش در شل و خم جهنم در رانندگی بموقع رئیس جمهور منتخب به چه نخبگان دوبله Rubes-ویل – قرار پناهگاه dummies بنابراین clueless آنها را انتخاب کرده ایم برای حمایت از مهم ترین رئیس جمهور پس از رونالد ریگان.

وجود دارد یک کلمه از این همه دورویی این ادعا به استانداردهای اخلاقی که خود رفتار مطابقت ندارد.

در حال حاضر شیف و خود صالح باند co-توطئه گران را با تاخیر به مجلس سنا از رای گیری برای تبرئه شرمسار رئیس جمهور به او ارائه می شود سالانه دولت از اتحادیه گفتار و اجازه می دهد نیویورک تایمز و دیگر زمان برای انتشار و حتی بیشتر “bombshells” به شوک این روند را به اضافه کاری.

این است که دقیقا به همین دلیل الکساندر همیلتون در Federalist Papers هشدار داد که تعلل استفاده می شود به مجازات آن زخمی و بی گناه است که آن را اجازه می دهد تا یک شارژ فقط از آویزان وجود دارد تا کسی که نوید آن را به عنوان یک جنایتکار سرایت.

تشکر. Hakeem Jeffries, انعکاس بقیه همکار خود را impeachers گفت: “مردم آمریکا سزاوار محاکمه عادلانه” با شیف اضافه کردن “بدون محاکمه عادلانه دولت خودسرانه است”.

این “دادگاه” هرگز عادلانه نیست که شاکیان بازی قاضی و هیئت منصفه و یا به دلیل روند خندید خاموش مانند یک حواس پرتی و یا وجود دارد هرگز یک جستجوی حقیقت اما یک ماموریت به ضرب و جرح.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بیشتر مورد بررسی بازجویی و توهین رئیس جمهور در تاریخ است. دموکرات ها در حال حاضر به پایین در تاریخ برای سوء استفاده از قدرت بسیار برای آنها که متهم به رئیس جمهور در حالی که تحریک بیشتر بخش در یک کشور در حال حاضر در وضعیتی وخیم از آن است.

آنها را از دست داده محاکمه و در حال حاضر این سیاسی arsonists در حال جیغ کشیدن است که مانند انتخابات 2016 – آنها حاضر به قبول این حکم.

یک محاکمه عادلانه ضروری است برای حفظ اعتماد عمومی به سیستم قضایی. واشنگتن نیاز به یادآوری شود که انصاف نیز ضروری به اعتماد به نفس در دولت و همه کسانی که خدمت می کنند.

آدام گودمن است که برنده جایزه ملی جمهوری استراتژیست رسانه های که توصیه رودی جولیانی جان مک کین و جب بوش است. او اولین Edward R. Murrow ارشد دانشگاه تافتز است فلچر مدرسه. او را دنبال کنید در توییتر@adamgoodman3

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی