گودمن: یک زمان جنگ رئیس جمهور امریکا در دست خوب است با مغلوب ساختن پیشی جستن در چرخ

با وجود بدون توقف حملات و حزبی اسمیر از دموکرات ها و لیبرال رسانه ای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشرو با یک دست ثابت و سرد رفتار و بیش از قادر به کارکنان. معاون رئیس جمهور مایک پنس و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ثابت کرده اند که صدای قوی و همچنین تکمیل رئيس جمهور در رهبری است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ قوی به coronavirus شده است ملاقات با تحقیر توسط آمریکا و چپ آن میل سیری ناپذیر به پایین مغلوب ساختن پیشی جستن به هر قیمتی. برای مثال حزب دموکرات و لیبرال رسانه ها حاضر به اذعان رئیس جمهور زود اقدام قاطع برای اجرای ممنوعیت مسافران از چین است. در واقع در آن زمان لیبرال و عدالت اجتماعی twitterverse متهم جمهور نژادپرست بودن.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر به احتمال زیاد از حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور گفت: “این است که هیچ وقت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد هیستری و بیگانه ستیزی” روز بعد از رئیس جمهور عاقلانه تصمیم خود را به اجرا در چین ممنوعیت سفر.

واقعیت این است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در نشان دادن دقیق نوع از رهبری لازم است به حرکت از طریق این بیماری همه گیر. کارشناسان بیماری های عفونی را ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ با دکتر Fauci ادعا که آمریکا “خواهد بود در موقعیت بدتر” اگر نه برای رئیس جمهور اوایل تصمیم به محدود کردن سفر و حاوی ویروس است.

در جبهه اقتصادی رئیس جمهور است که با همکاری نزدیک با رهبران کنگره در یک بسته محرک اقتصادی که ارائه کمک های مورد نیاز برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و کسب و کار نهفته این بیماری همه گیر. رئیس جمهور در حال کار برای اطمینان از صدها میلیارد دلار در حال ارسال به طور مستقیم به آمریکایی ها را به خار فوری هزینه به عنوان اقتصاد اتومبیل را متوقف کند.

رئیس جمهور نیز آماده حمایت از صنایع آمریکا که به طور کامل از کف به دلیل بیماری همه گیر از جمله هتل ها و خطوط هوایی و صنعت مسافرت. ایالات متحده در انجمن سفر زنند که بیش از 4.5 میلیون سفر مربوط به مشاغل در آمریکا از دست خواهد رفت با توجه به کوروناویروس. این انجمن می گوید آن را برای رفتن به یک آمار اقتصادی حداقل شش بار که از 9/11 و تاثیر آن بر صنعت است.

رئیس جمهور می داند گرانش از وضعیت غذای مشاوره از کارشناسان و امتناع از شرکت در hypotheticals و هیستری تحت فشار قرار دادند توسط بسیاری از در کمربندی رسانه ها ایجاد.

یکی دیگر از عجیب و غریب عنصر چپ آمریکایی را unhinged نفرت برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن است apoplectic پاسخ به رئیس جمهور استفاده از واژه چینی است. Virus. آنچه آنها نمی بحث در مورد این واقعیت است که رئيس جمهور شروع به استفاده از این اصطلاح پس از حزب کمونیست چین آغاز شده شناور بی اساس نظریه که ایالات متحده منبع ویروس است.

منحرف از خود سری از اشتباه جدی برای مهار این ویروس در اواخر 2019, مقامات چینی در حال ترویج بی پایه و اساس تئوری توطئه که coronavirus آمریکایی است بیماری که معرفی شد به ووهان با مراجعه به اعضای ارتش ایالات متحده.

رئیس جمهور تهمت است و نه فقط به وضع برگشت و اجازه می دهد که حزب کمونیست چین برای سرپوش گذاشتن بر حقایق و راه اندازی نادرست در برابر حملات نظامی ما. اصطلاح چینی “ویروس” اشاره به سادگی به احتمال زیاد منشاء این ویروس.

آمریکا چپ و لیبرال رسانه ها هستند که بسیار ریاکارانه است. در حالی که احساسات پشت تلاش برای هدایت از نامگذاری ویروس ها بعد از به جایی که آنها سرچشمه ستوده است استفاده از چنین شرایط نمی آیند از یک محل از بیگانه ستیزی و یا نژادپرستانه قصد.

به جای اولویت خود را گمراه معکوس سیاست هویت در دستور کار آمریکا چپ و لیبرال رسانه ها باید برجسته فاجعه پاسخ توسط حزب کمونیست چین و چگونه آن را تشدید این بیماری همه گیر.

اگر دموکرات ها و لیبرال رسانه بخواهد به سمت حزب کمونیست چین است که می گوید زیادی در مورد آنها چه کسانی هستند و که در آن اولویت های خود را دروغ. به یاد داشته باشید NBA و چین ؟

بازیکنان ستاره تا به حال هیچ موضوع را با اعمال خود آزادی بیان را به تهمت و سرود ملی و در عین حال زمانی که Houston Rockets مدیر کل Daryl Morey در زمان و موقعیت در حمایت از هنگ کنگ به معترضان کسانی که همان بازیکنان و مربیان) حاضر به صحبت کردن در برابر حزب کمونیست چین است. این کیفرخواست بر روی بازیکنان به عنوان آن را به عنوان یک کیفرخواست در رسانه های آمریکایی چشم انداز آن را تشویق می کند anti-مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای اما به نظر می رسد مانع از هر گونه حملات علیه حزب کمونیست چین است.

امنیت و سلامت مردم آمریکا باقی مانده است رییس جمهور در اولویت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شفاف کل-از-رویکرد دولت به کاهش گسترش coronavirus بی سابقه است و تهاجمی است. این که چرا 63 میلیون آمریکایی رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و به همین دلیل است که این همان مردمی و یک بلوک جدید از رای دهندگان را تجدید انتخاب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز.

به عنوان خورشید مجموعه در 11 سپتامبر 2001 دو صد و یا نمایندگان مجلس — سناتورها و نمایندگان جمهوری خواهان و دموکرات ها — ایستاده شانه به شانه و سنگ God Bless America در حالی که دست نگه ارسال یک پیام قدرتمند است که امریکا قرار بود باشه که ما همه در این با هم شانه به شانه.

متاسفانه امروز بحران خواهد شد بازی بیش از ماه, و تهدید است که به چشم انسان—اما برای ما که برخی از صحنه ای شبیه به این است که شب در کنگره مراحل بعید است که رخ می دهد در هر زمان به زودی—و نه فقط به دلیل اجتماعی فاصله.

تد سالار واشنگتن-دی سی بر اساس مشاور سیاسی داشتن قبلا به عنوان مدیر ارتباطات برای نماینده ایالات متحده گرگ پنس (در 06) و جان جیمز برای آمریکا در سال 2018 است. (توییتر: @TedCGoodman)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>