فصل طلایی در تاریخ هند: آمت شاه در مورد اهنحرمت معبد رام

توسط PTI

به گفته آميت شاه، وزير کشور، روز چهارشنبه آغاز دوران جديدرا به عنوان يک روز تاريخی و افتخاربار برای هند، به عنوان يک روز تاريخی و افتخاربار، به معبد رام در ايودهيا، ياد کرد.

او با شروع ساخت معبد رام بزرگ در Ayodhya، نخست وزیر Narendra Modi فصل طلایی در تاریخ تمدن بزرگ هند نوشته است، و اظهار کرد که دولت همچنان به حفظ فرهنگ هند و ارزش های آن متعهد باقی مانده است.

امروز روز ي تاريخي و افتخاري براي هند است

حرمت معبد رام بزرگ توسط نخست وزیر نارندرا مودی در زادگاه لرد رام، فصل طلایی در تاریخ فرهنگ و تمدن بزرگ هند نوشته شده و آغاز دوران جدید را آغاز کرده است.” شاه، که در بیمارستان خصوصی در گورگان پس از انقباض COVID-19، درمان می شود، گفت.

او گفت ساخت معبد حاصل قرن ها قربانی طولانی، مبارزه و توبه از ارادتمند بی شمارش لرد رام است.

در این روز، من به تمام آن زهدهایی که برای این میراث بی بها مبارزه می کنند، که سال ها برای حفظ این میراث ارزشمند تمدن ی سانسات تلاش می کرده اند، سلام می کنم.

Jai Shree Ram، او در هندی توییت کرد.

“ساخت معبد رام بزرگ نشان دهنده رهبری قوی و قاطع نخست وزیر نارندرا مودی است.

“قلباً به همه سرخ پوستان در این روز فراموش نشدنی تبریک می گویم.

دولت مودی همیشه به حفظ فرهنگ هند و ارزش های آن متعهد خواهد ماند.”

شاه گفت آرمان ها و افکار لرد رام در روح هند زندگی می کند.

“شخصیت و فلسفه او پایه و اساس فرهنگ هند است.

با ساخت معبد رام، این سرزمین مقدس Ayodhya بار دیگر به شکوه بکر خود در جهان بالا خواهد رفت، او گفت، او اضافه کرد که ملهم شدن دین و توسعه نیز فرصت های اشتغال زایی را ایجاد خواهد کرد.

“ساخت معبد رام در ایودهیا برای قرن ها نمادی از ایمان هندوها در سراسر جهان بوده است.

با تبريک معبد رام در رام جانمابهومي امروز، نارندرا مودي نخست وزير به ايمان کرورهاي مردمي که من از او ابراز قدرداني قلبي مي کنم، احترام مي نهد.”

امروز روز ي تاريخي و افتخاري براي هند است

حرمت معبد رام بزرگ توسط نخست وزیر نارندرا مودی در زادگاه لرد رام، فصل طلایی در تاریخ فرهنگ و تمدن بزرگ هند نوشته شده است و آغاز دوران جدیدی را بشارت داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>