طلا و اسلحه و انقلاب | وال استریت در دیدار واشنگتن قسمت 7

هر پنج شنبه, the Daily Caller کاخ سفید خبرنگار مسیحی Datoc نشسته با وال استریت گورو و مدیر عامل شرکت Farvahar همکاران Omeed ملک برای یک قسمت جدید از “وال استریت در دیدار واشنگتن” تنها نشان می دهد که شکسته شدن کمربندی اقتصادی به روز رسانی برای هر دو مالی افراد برجسته و روزمره آمریکایی ها به دنبال بازار راهنمایی.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان جلوگیری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کمک به مردم صدمه زدن بیشتر تحت coronavirus. چه اتفاقی خواهد افتاد اگر کنگره دریافت نمی کند آن هم عمل می کنند به زودی ؟ (مرتبط: Coronavirus مدعیان بالای 36 میلیون پس از وزارت کار گزارش 2.98 میلیون ادعاهای جدید ثبت بیش از گذشته در هفته)

Omeed همچنین به مشخصات مختصری در سازمان تجارت جهانی مدیر کل که به تازگی اعلام کرد که او را پله پایین در پایان مدت خود را. Datoc سپس شروع به پریدن کرد به طور مستقیم به یک پرایمر در چگونه تحلیلگران به طور معمول با استفاده از رابطه بين شاخص S&P 500 و طلا به عنوان یک راهنمای زیر خرس بازار. این زمان در اطراف این رابطه حرف بر سر آن است.

ما دو اقتصاد بخش باز می شود با بررسی چرا دقیقا استفاده از کارت اعتباری کاهش یافت و حتی در میان کارگران یقه سفید که از دست رفته نیست شغل خود و یا حقوق و دستمزد قبل از بازبینی یک آزمایش فکری برای اولین بار مطرح در هفته گذشته را coronavirus اساسا مختل آموزش عالی مدل کسب و کار?

تماشا کنید:

فراموش نکنید که برای بررسی از هفته گذشته قسمت اگر شما در حال حاضر نیست!

فاز 4 Coronavirus تجدید منفجر | وال استریت در دیدار واشنگتن EP. 6

“Omeed ملک بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Farvahar شرکای یک بوتیک های تجاری و بانک کارگزار/فروشنده که سرمایه گذاری شریک سرمایه به رشد کسب و کار و به عنوان یک ارائه دهنده نقدینگی از خصوصی سرمایه گذاری به نمایندگی از شرکت ها و سرمایه گذاران نهادی. این شرکت نیز ارائه می دهد مشاوره سرمایه گذاری و بانکداری و سرمایه و افزایش خدمات به مشتریان خود.

قبل از شروع خود شرکت Omeed بود مدیر عامل و جهانی سر از صندوق های تامینی مشاوره کسب و کار در بانک مرکزی امریکا مریل لینچ. Omeed شد همچنین موسس و رئیس ظهور, مدیر برنامه های در سهام جهانی کسب و کار. در این ظرفیت Omeed متهم شده بود با انتخاب هر دو تاسیس و جدید صندوق های تامینی برای این شرکت به همکاری با و نظارت بر تخصیص منابع مالی/نخست کارگزاری سرمایه و استراتژی کسب و کار مشاوره و استعداد معرفی منابع.

قبل از پیوستن به بانک مرکزی امریکا مریل لینچ, Omeed بود یک معاون ارشد رئیس جمهور در MF جهانی که در آن او به سازماندهی مجدد شرکت توزیع پلت فرم در سطح جهان و توسعه اعدام و پاکسازی روابط با مشتریان سازمانی.

با تجربه خدمات مالی و حرفه ای و اوراق بهادار وکیل Omeed شد وکیل شرکت در ویل Gotshal & Manges دفتر کار در مورد معاملاتي مسائل در بازار سرمایه, شرکت, حکومت, سهام خصوصی و ورشکستگی زمینه.

Omeed نیز مشغول به کار در ایالات متحده آمریکا سنا و مجلس نمایندگان. Omeed دریافت JD با افتخارات از اموری دانشکده حقوق (که در آن او در خدمت فارغ التحصیلان هیئت مدیره) و یک لیسانس فلسفه و علوم سیاسی ممتاز از دانشگاه کلگیت.

Omeed یک اصطلاح عضو شورای روابط خارجی یک صدمین عضو جامعه اقتصادی باشگاه نیویورک و رئیس دایره عضو hariri.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de