گوا دولت به انتشار تومان 5.23 کرور حمایت قیمت برای نیشکر کشاورزان

توسط PTI

پنجی: گوا دولت روز جمعه اعلام کرد که انتشار بودجه به لحن تومان 5.23 کرور به عنوان حمایت قیمت برای تولید کنندگان نیشکر در دولت است.

نیشکر تولید کنندگان در حال شروع یک اعتصاب غذای نامحدود در روز چهارشنبه در مقابل Sanjivani کارخانه قند در Usgao روستا در شمال گوا اما بعد انصراف اضطراب پس از وزیر Pramod Spike مطمئن برای ملاقات با آنها.

Spike در حضور معاون وزیر Chandrakant Kavlekar و همکاری وزیر Govind Gawade مطمئن برای آزادی حمایت قیمت برای تولید کنندگان نیشکر شنبه.

دولت را انتشار تومان 5.23 کرور به عنوان حمایت قیمت برای نیشکر کشاورزان خواهد شد که دریافت 1,800 تومان در هر تن به صورت تولید خود را Gawade گفت.

پول خواهد بود سپرده در حساب های بانکی کشاورزان فردا, او گفت:.

کشاورزان نیز به دنبال برداشت قیمت 600 تومان در هر تن خواهد بود که سپرده بعد وزیر گفت.

وجود 800 نیشکر تولید کنندگان در Sanguem و قوپم taluka جنوبی گوا.

گوا تولید حدود 30000 متریک تن نیشکر در سال بود که پردازش در دولت اجرا Sanjivani کارخانه قند تا سال 2018 و پس از آن تسهیلات بسته شد برای تعمیر و نگهداری و تولید و ارسال شد به همسایه کارناتاکا برای پردازش.

موضوع بازگشایی Sanjivani کارخانه قند گرفته خواهد شد تا پس از آن وزیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>