رفتن به دریا و یا از دست دادن منابع در ایران می گوید ماهیگیر هندی

بیان اخبار سرویس

چنای: یک روز پس از مخمصه ماهیگیر هندی از جمله 450 از تامیل نادو رشته در ایران برجسته شد با بیان این ماهیگیران در جزیره کیش در استان هرمزگان به حال بازدید کننده های غیر معمول.

ایرانی پلیس همراه با صاحبان قایق آنها را بازدید و تهدید آنها یا رفتن به دریا و یا خطر از دست دادن تمام لوازم.

ایران پلیس نیز سعی در بیهوده به دستگیری سه قایق کاپیتان از هند بود که مانع از هند صیادان از رفتن به دریا.

همچنین بخوانید: ‘راضی مرکز را گام برای نجات سرخپوستان از ایران’

اما پلیس تا به حال به آنها را پشت سر بگذارید که دیگر ماهیگیران هند نیز تلاش برای رسیدن به خودروی پلیس. مشکل آغاز شد و در روز سه شنبه زمانی که صاحبان قایق به همراه پلیس وارد جزیره کیش بندرگاه و شروع به سراغ سه قایق کاپیتان از هند است.

سفارت هنوز برای رسیدن به ما: ماهیگیران

با توجه به Rathinam یک ماهیگیر از Kanniyakumari منطقه “را به عنوان آنها را مجبور به وسیله نقلیه دیگر ماهیگیران هند نیز تهدید به رفتن همراه با آنها را وادار پلیس را ترک پشت سر این سه نفر است. قایق صاحبان تهدید ما را به یا رفتن به دریا و یا باقی می ماند و بدون هر گونه کمک از آنها. آنها را تهدید به ترک آمریکا و سفارت ما هنوز برای رسیدن به ما. ما شده اند در تماس با آنها را برای آخرین بار 21 روز و همه ما می شنویم این است که “ما مشغول هستند و ما با شما تماس خواهد شد’.

آنها شده اند بی تفاوت نسبت به ما گرفتاری با وجود این اتحادیه و دولت اطمینان ما کمک کند. چرا ما نیاز به یک سفارت اگر آنها نمی تواند حفاظت از حقوق شهروندان خود. وقت آن است که وزارت امور خارجی در زمان عمل در برابر این مقامات است.”

معمولا سفارت هند در ایران و یا کنسولگری هند در بندر عباس در ایران به رهبری سازمان ملل متحد کردهاید باید آنها را بازدید. اما آنها باقی مانده اند بی تفاوت Rathinam ادعا. “ما نام آنها را چندین بار. در حال حاضر به جای سفارت ما مردم از دیدن ما در رحمت محلی پلیس”

Rathinam rued. کاپیتان چارلز جانسون, وزیر Meenavar Orunganaipu Sangam در Kanniyakumari گفت: او موفق به دریافت یک تماس از بخش شیلات گفت: مواد غذایی ارائه شده خواهد بود به ماهیگیران توسط سفارت هند در ایران.

وقتی اکسپرس تماس Rathinam او گفت: او یک تماس از سفارت که آنها را با ارائه آنها را با منابع توسط شب. وقتی اکسپرس تماس سازمان ملل متحد کردهاید در چه عمل او گرفته بود او خواسته برای تماس با سفارت هند در تهران است که نمی تواند رسید. یک ایمیل فرستاده شده به سفیر و هیچ پاسخ آمده است عنوان نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>