جهانی ویروس مرگ و میر تصویب 150,000 که تهمت می گوید چین پنهان کردن تلفات

عکس: AFP

جهان coronavirus مرگ و میر رسید گذشته 150,000 جمعه به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم چین از ادامه به پوشش عوارض آن حتی پس از پکن ارقام به شدت رو به بالا برای ووهان اصلی کانون جهانی همه گیر.

COVID-19 تلفات نصب شده در ایالات متحده و سخت ضربه اروپای غربی اما داده های تازه در افزایش عفونت و مرگ و میر در آفریقا نشان داد این ویروس می روم و هیچ قاره uscathed در جهانی آن در ماه مارس.

بیش از نیمی از بشریت-4.5 میلیارد نفر — شد محدود به خانه های خود را با شواهد نصب اجتماعی distancings موفقیت در کاهش این بیماری همه گیر.

اما گسترده عصبانیت باقی مانده است بیش از زمانی که و چگونه به سهولت سلول اقدامات برای احیای اقتصاد جهان توفان چه صندوق بین المللی پول است و لقب “بزرگ مستند.”

2.2 میلیون نفر در سراسر جهان

بیش از 2.2 میلیون نفر از COVID-19 گزارش شده است در 193 کشور و سرزمین با توجه به آمار و ارقام جمع آوری شده توسط AFP از مقامات ملی و اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

این ارقام احتمالا منعکس کننده تنها بخشی از تعداد واقعی عفونت با این حال از آنجا که بسیاری از کشورهای در حال آزمایش تنها جدی ترین موارد است.

برای مثال یک جدید دانشگاه استنفورد مطالعه تست دره سیلیکون ساکنان ویروسی آنتی بادی نشان می دهد که تعداد واقعی از COVID-19 عفونت بود حداقل 50 برابر بیشتر از رقم رسمی.

روزانه تعداد تایید مرگ در سراسر جهان باقی مانده بالا در بیش از 8,800. از بیش از 150 ، 000 مجموع مرگ و میر پس از وقوع فوران ایالات متحده ثبت کرده است 36,773 ایتالیا 22,745 اسپانیا 19,478 و فرانسه 18,681.

نشان دادن افزایش تهدید در کشورهای کمتر در تمرکز و آفریقا و گزارش آن 1000 هفتم مرگ در روز جمعه.

چین در عین حال مطرح برآورد آن از مرگ و میر به 4,636 در روز جمعه. که پس از آن افزایش رسمی تلفن برای شهر ووهان توسط 1,290 — دقیق 50.0 درصد — به 3,869.

مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم شده است از واکنش بیش از حد به آرامی به coronavirus تهدید ادعایی که Beijings اعداد هنوز دقیق نیست.

“آن بسیار بالاتر است و به مراتب بالاتر از آمریکا و نه حتی نزدیک!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه شواهد اما فشار نصب شده در روزهای اخیر در پکن آمده پاک بیش از دست زدن به آن از اصلی شیوع.

ما در رسانه ها گزارش شده سوء ظن است که این ویروس نمی آمد از یک ووهان مرطوب بازار به عنوان اولین ادعا اما از مدیریت ضعیف در نزدیکی مرکز تحقیقاتی مطالعه بت های مربوط به بیماری ها از جمله coronaviruses.

رهبران فرانسه و بریتانیا نیز مورد سوال بندگی مدیریت بحران و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در آن خواهد بود “ساده لوحانه” فکر می کنم پکن به کار گرفته همه گیر هست.

پکن آمار بازگشت زودتر جمعه اصرار وجود داشته است بدون پوشش.

“هرگز وجود دارد هر گونه پنهان کاری و نیز هرگز اجازه هر گونه پنهان کاری” یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت:.

مرگ و زندگی تعادل

دولت ها در سراسر جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با این سوال از زمانی که به بازگشایی جامعه به دنبال مرگ و زندگی تعادل بین آزاد کردن متوقف اقتصاد و جلوگیری از دوم مرگبار coronavirus موج.

آلمان شد, آخرین کشور به پرده طرح هایی را برای لغو برخی از محدودیت مصرف در ظریف وظیفه بازگشایی بدون تحریک موج جدیدی از عفونت.

دولت اعلام شیوع “تحت کنترل” و گفت: انتخاب مغازه های کوچک خواهد بود و مجاز به بازگشایی دوشنبه و برخی از کودکان را به مدرسه بازگشت در عرض چند هفته.

نرخ ابتلا به عفونت وجود دارد “را غرق به طور قابل توجهی” وزیر بهداشت ینس Spahn روز جمعه گفت.

سوئیس و دانمارک و فنلاند نیز به تدریج دوباره باز کردن مغازه ها و مدارس و حتی در سخت-آمار ایتالیا, مردم شروع به در حال ظهور از مستند با ونیز ساکنان قدم زدن در اطراف آرام کانال محروم از معمول خود کثیری از گردشگران است.

اما ژاپن و بریتانیا و مکزیک همه گسترش محدودیت های فعلی.

و در روسیه, ثبت عفونت صدر 32,000 به عنوان رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هشدار داد که “خطرات اطراف شیوع گسترش هنوز هم بسیار بالا نه تنها در مسکو بلکه در بسیاری از دیگر مناطق روسیه”.

در ایالات متحده یک تصویر پیچیده تر در حال ظهور بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن که انتخاب مجدد در ماه نوامبر می تواند لولا چگونه سریع ما زندگی به حالت عادی برمی گرداند به نظر می رسد برای حمایت از تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات در چند متحده — هر چند او رسما در سمت چپ آن به استانداران برای تصمیم گیری زمانی که برای بلند کردن مستندات.

در فلوریدا فرماندار نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد به یک چراغ سبز به بازگشایی برخی از سواحل و پارک ها.

اما در ایالت نیویورک با آن اسم شهر سخت ترین ضربه در جهان توسط coronavirus فرماندار اندرو کومو تمدید خاموش شدن سفارش تا مارس 15, او به عنوان متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از کمک در تلاش برای گسترش تست.

آسیب پذیر اقتصاد

نشانه هایی از آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر نیز نصب شده است.

چین روز جمعه گزارش داد تولید ناخالص داخلی کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول, اولین انقباض پس از سه ماهه آمار رشد اقتصادی آغاز شده در اوایل 1990s.

مستند اقدامات بودند شروع به خرج کردن برخی از انجمن های آسیب پذیر اقتصاد.

توتون و تنباکو کشاورزان در زیمبابوه ترس شروع با تاخیر به طور معمول مشغول حراج فصل حیاتی برای هزاران نفر از تولید کنندگان در روستایی فقیر مناطق با توجه به مستند اقدامات است.

“این سال ما برداشت نشده است خوب در همه” کشاورز شاو Mutalepo به خبرگزاری فرانسه گفت که کارگران در صورت ماسک crunched درمان برگ به بزرگ عدل.

در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد یکی دیگر از $19 میلیارد دلار برای کمک به کشاورزان که شده ضربه عظیم تغییر در مصرف مواد غذایی با مدارس و رستوران ها توقیف در سراسر کشور است.

“نیاز به تخلیه شیر و شخم تحت سبزیجات به بازار آماده است نه تنها از نظر مالی ناراحت کننده اما آن دلخراش و همچنین به کسانی که آنها را تولید می کند” وزیر کشاورزی سانی Perdue گفت.

برخی از 3 میلیارد دلار خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به خرید مازاد محصولات لبنی و تولید است که کشاورزان شده است, از بین بردن قادر به دریافت آن را به مصرف کنندگان و یا مواد غذایی.

در همین حال صندوق بین المللی پول و بانک جهانی گفت که آفریقا باید یکی دیگر از 44 میلیارد دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر و حتی پس از توقف در پرداخت بدهی برای بسیاری از کشورها و حمایت گسترده وعده.

صندوق بین المللی پول همچنین هشدار داد که این ویروس می تواند جرقه های دیگر از “دهه از دست رفته” در آمریکای لاتین با بدهی moratoriums گفت: نمی شود به اندازه کافی پشتیبانی می کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im