جهانی coronavirus موارد نزدیک به یک میلیون نفر به عنوان اپیدمی گسترش در ‘نزدیک به نرخ نمایی’

یک پرستار در دستکش در حالی که پانسمان تا قبل از ورود به ICU جداسازی اتاق درمان COVID-19 coronavirus بیماران در بیمارستان سنت جورج دانشگاه مرکز پزشکی در شرق وقت خوابه در منطقه از لبنان بیروت پایتخت در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. — AFP

نیویورک: تایید coronavirus عفونت در سراسر جهان نزدیک به یک میلیون در روز پنج شنبه به عنوان اپیدمی گسترش در یک “نزدیک نمایی” نرخ با شش هفته-کودک تبدیل شدن به یکی از جوانترین قربانیان شناخته شده.

نیمی از این سیاره است که در زیر برخی از قالب مستند به عنوان دولت در تلاش برای tamp کردن یک ویروس است که به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم است.

کسانی که محدودیت — در حالی که لازم است برای سلامتی خطر جهانی باعث کمبود مواد غذایی کارشناسان هشدار می دهند به عنوان زنجیره تامین آدامس و وحشت خرید جرقه کنترل صادرات.

مرگ و میر از COVID-19 همچنان بی امان مارس به سمت بالا با بیش از 46,000 مردم شناخته شده اند و در سراسر جهان.

ایالات متحده که در حال حاضر حساب برای تقریبا یک چهارم از گزارش جهانی عفونت وارد آن 5,000 هفتم مرگ, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

و گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز داره بدتر و بدتر.

“ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک,” او گفت:.

“اما حتی در بسیاری از به چالش کشیدن بار آمریکایی ها انجام ناامیدی نیست. ما فراموش نمی دهد به ترس است.”

در میان آخرین ما مرگ و میر بود شش هفته کودک که گرفته شد به یک کانکتیکات بیمارستان در اواخر هفته گذشته.

“تست تایید کرد شب گذشته که نوزاد بود COVID-19 مثبت” دولت فرماندار ند لمانت توییتی.

“این کاملا دلخراش.”

جدید کروناویروس است عمدتا تحت تاثیر افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی اما تعدادی از موارد اخیر را برجسته کرده اند که آن می تواند بر مردم از تمام جنبه های زندگی.

مرده شامل 16 ساله در فرانسه 12 سال در بلژیک و اسماعیل محمد عبدالله, 13 در بریتانیا که خانواده گفت: “آرام و مهربان” پسر بچه تا به حال هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت.

سازمان بهداشت جهانی سر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این بیماری را گسترش سریع بود و هشدار دهنده.

“طی پنج هفته ما شاهد یک رشد نمایی در تعداد موارد جدید, رسیدن به تقریبا در هر کشور,” او گفت:.

“تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر در هفته گذشته. در چند روز آینده ما را در رسیدن به یک میلیون مورد تأیید و 50,000 مرگ.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>