دریافت بهترین معاملات در Essentials با سام عضویت در باشگاه + $45 eGiftcards

اگر شما به دنبال یک راه برای صرفه جویی در هزینه در حالی که گرفتن حق بیمه کیفیت محصولات شما نیاز دارید و سپس باشگاه سام گزینه خوبی است برای رسیدن به. این یک عضویت-تنها باشگاه انبار و محدود به مورد مدل کسب و کار ارائه می دهد که اعضای این بهترین محصولات با ارزش استثنایی که بی همتا سنتی فروشگاه های خرده فروشی. از مواد غذایی و لوازم آشپزخانه به الکترونیک و مبلمان سام باشگاه معاملات بزرگ بر روی آیتم شما در واقع می خواهید!

و در حال حاضر آنها در حال حاضر به شما ارائه 45 دلار ارزش eGiftcards هنگامی که شما ثبت نام به عنوان یک عضو فقط برای $45. در واقع شما با عضویت و حق بازگشت شما پس از تبدیل شدن به یک عضو. 10 روز بعد از شما ثبت نام شما دریافت 25 دلار eGiftcard از طریق آدرس ایمیل شما استفاده می شود برای عضویت خود را. پس از سه هفته شما دریافت دومین کارت هدیه پس از اولین خرید خود از $20 یا بیشتر در SamsClub.com.

چه چیزی باعث این استثنایی معامله این است که شما نه فقط اساسا ثبت نام به صورت رایگان, شما همچنین بهتر شدن ارزش در طیف گسترده ای از موارد بیش از هر چیزی شما پیدا کردن هر نقطه دیگری است. کارت هدیه نیز معتبر برای خرید باشگاه سام وب سایت به صورت یک کل 30 روز پس از آن بارگذاری می شود را به حساب خود را.

نگه داشتن در ذهن است که با ثبت نام شما به ثبت نام در باشگاه سام تمدید خودکار برای حق عضویت سالانه خود را, اما شما می توانید مدیریت و یا خود را لغو تمدید خودکار اشتراک در هر زمان با ورود به SamsClub.com حساب. پس از ثبت نام و شروع به خرید!

stackSonar(‘stack-اتصال-p’, ‘283’);

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>