برلین: با رشد خطرات ناشی از راست افراطی و گروه های مشابه از تهدیدات علیه سیاستمداران آلمان تنظیم شده است به تشدید آنلاین سخنرانی قوانین و سفت کردن پیچ در شبکه های اجتماعی.

وزیران در صدراعظم دولت انتظار می رود موج را از طریق یک بسته جدید از اقدامات در چهارشنبه روز پس از 12 نفر دستگیر و برای برنامه ریزی حملات مرگبار در مساجد و برقراری ارتباط در بخشی از طریق گروه های چت.

“در آینده به کسانی که تهدید و یا گسترش نفرت آنلاین پیگرد قانونی خواهد داشت بیشتر toughly و بیشتر به طور موثر” وزیر دادگستری کریستین Lambrecht گفت: در وب سایت وزارت.

یک تیتر و اندازه گیری در پیش نویس این قانون را گام به گام تا فشار در شبکه های اجتماعی شرکت هایی مانند Facebook و توییتر به سرعت حذف محتوای متخلف.

در آینده غول دره سیلیکون نیز خواهد شد که به گزارش برخی از انواع پست های غیر قانونی به پلیس فدرال که قادر خواهد بود به تصویب در عملی داده به دادستان.

‘پایان تا جایی که تعلق دارند’

تحت چنین قوانین خواهد بود نئو نازی ها در تبلیغات خود و یا برنامه های به ارتکاب یک حمله تروریستی است.

اما مردم تصویب جنایات ساخت مرگ تجاوز یا تهدید و یا به اشتراک گذاری پورنوگرافی کودکان تصاویر نیز می تواند در افزایش خالص.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که حاضر به همکاری خواهد شد جریمه 50 میلیون یورو است.

“جنایات نفرت را در نهایت به پایان رسید تا جایی که تعلق دارند: قبل از دادگاه” وزیر کشور Horst Seehofer گفت.

در بالای جدید گزارش فرآیندهای برلین می خواهد به تشدید پتانسیل جملات شامل سه سال زندان برای آنلاین مرگ تجاوز یا تهدید.

به خصوص در ماه های اخیر گسترش پیام های ضد یهودی آنلاین — از جمله یک, عجیب قریب, درد دل, نوشته شده توسط مجرم از یک حمله هدف قرار دادن یک کنیسه در شهر هاله در Octboer 2019 — نیز رشد کرده است.

پیش نویس قانون خواهد تیز جملات هنوز هم بیشتر برای جرایم ناشی از یک ضد سامی انگیزه که وزارت دادگستری می گوید که با افزایش 40 درصد از سال 2013.

اما محدودیت هایی وجود دارد به قوانین ترک آن را به فرد آسیب دیده به دنبال موارد توهین و یا افترا.

در جدی ترین موارد به عنوان ترور و یا قتل شبکه اپراتورهای مورد نیاز خواهد بود به کاربران کلمه عبور به مقامات اگر به دستور یک قاضی — از جمله اگر آنها رمزگذاری معمولی اندازه گیری های امنیتی.

“افراط گرایان اصلا radicalise خود از هیچ جا” وزیر دادگستری Lambrecht گفت.

“غیر انسانی گسترش نفرت و تهدیدات آنلاین کاهش آستانه” به خشونت او اضافه شده است.

وزرای طرح رفته اند و نه unopposed در آلمان که در آن بحث شدید است بین کسانی که ارزش گمنامی آنلاین به عنوان یک سپر در برابر دولت و کسانی که غیر قابل تنظیم فضاهای آنلاین به عنوان یک تهدید.

اذیت کردن دفتر

در جای دیگر در پیش نویس قانون دولت با هدف تقویت توانایی خود را برای محافظت از شخصیت های برجسته مانند سیاستمداران است.

تهدید کلامی و یا فیزیکی حملات تبدیل شده اند بیشتر شایع در برابر دفتر دارندگان با 1,241 سیاسی-انگیزه حملات هدف قرار دادن مقامات منتخب در سال 2019 و افزایش تعداد نیاز به حفاظت پلیس.

برخی از سیاستمداران محلی باید در ماه های اخیر داده تا پست های خود را و یا گفت که نمی خواهد برای ایستادن دوباره انتخابات زیر تهدید است.

در اواسط ژانویه گلوله سوراخ ظاهرا تحمیل شده توسط یک گلوله تفنگ به نظر می رسد یک شبه در ویندوز از یک دفتر متعلق به آلمان تنها, سیاه, MP, Karamba Diaby تحریک گسترده خشم و انزجار.

سیاستمداران از سراسر طیف اعلام همبستگی با Diaby.

آشکار حمله آمد ماه پس از منطقه ای سیاستمدار والتر Luebcke یک آوازی طرفدار پذیرش پناهندگان به قتل رسید در خارج از خانه خود در ماه ژوئن گذشته.

یک نئو نازی ها با سابقه نژادی-انگیزه جرایم خشونت آمیز است که نخست گمان در این مورد.

در آینده مقامات قادر خواهد بود به راحتی محافظت از اطلاعات شخصی از جمله ثبات های عمومی متعلق به مردم در چشم های عمومی مانند سیاستمداران و روزنامه نگاران و فعالان است.

چنین افراد خواهد شد هشدار داد اگر شخص دیگری درخواست اطلاعات شخصی خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت