آلمان می گوید: “از نزدیک نظارت’ میر شکیل-ur-Rahman مورد

عکس: فایل

برلین: آلمان است که از نزدیک نظارت بر مالکیت خصوصی پرونده Jang/Geo Editor-In-Chief میر شکیل-ur-Rehman و انتظار دارد رسیدگی خواهد شد با توجه به قانون جنجالی, وزارت امور خارجه گفت: در روز پنج شنبه.

با توجه به اطلاعات سفارت آلمان و هیئت اتحادیه اروپا در اسلام آباد شده اند از نزدیک نظارت بر پیشرفت پرونده MSR.

آلمان فدرال دولت آگاه است از ماده و آلمان نیز با نزدیک شدن به مقامات پاکستانی در این زمینه گسترده تر بحث و گفتگو در مورد آزادی مطبوعات در پاکستان, وزارت, گفت, Geo News.

اتحادیه اروپا در حال حاضر مطرح MSR بازداشت با مقامات پاکستانی در این زمینه گسترده تر بحث ها در فضای دموکراتیک آزادی رسانه ها و وضعیت جامعه مدنی یک سخنگوی اتحادیه اروپا نشان داده بود در اوایل این هفته.

اتحادیه اروپا سخنگوی امور خارجی و سیاست امنیتی Virginie Battu-Henriksson در پاسخ به سوال در مورد دستگیری حال تاکید کرد که به دلیل روند باید تضمین در مورد.

این سخنگو گفت: اتحادیه اروپا به شدت متعهد به حمایت از پیشرفت حقوق بشر و دموکراسی و اجرای کنوانسیون های بین المللی در پاکستان است.

“این تعهدات نیز به صورت یک شرط اساسی اتحادیه اروپا GSP+ ترجیحات تجاری اعطا شده به طور یک جانبه به پاکستان,” او گفت:, و اضافه کرد که آزادی رسانه ها برجسته شده و به عنوان یک منطقه از نگرانی های خاص.

پاسخگویی دادگاه تا به حال تنها چند روز زودتر تمدید MSR فیزیکی بازداشتگاه برای 10 روز. او شده است بدون اتهام زندانی بودن به طور رسمی علیه او بیش از 40 سال در حال حاضر.

ملی پاسخگویی اداره دستگیر شده بود MSR در مارس 12 در ارتباط با اموال به اتهام خریداری شده به طور غیر قانونی از نهاد دولت بیش از 34 سال پیش.

با توجه به یک گروه جانگ سخنگوی ملک بود در واقع خریداری شده از یک مهمانی خصوصی 34 سال پیش و همه شواهد از این ارائه شده بود را دستگیر و الزامات قانونی انجام مانند پرداخت وظیفه و مالیات.

MSR بازداشت شده است صریحا محکوم bypoliticians روزنامه نگاران و وکلا و حقوق بشر بدن از هر دو در داخل پاکستان و در سراسر جهان.

ارشد سیاستمداران از سراسر طیف روزنامه نگاران از رسانه های عمده رسانه های روشنفکران و فعالان حقوق رسانه ها ناظران اند و در حمایت از روزنامه نگار کهنه کار, که, محلی و بین المللی ناظران گفته اند که victimised برای بیان حقیقت به قدرت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net