پلیس آلمان به دنبال انگیزه در ماشین رمنج که مجروح 60


VOLKMARSEN: مقامات آلمانی درهم سهشنبه برای تعیین انگیزه مردی که راز خود را به یک کارناوال صفوف مجروح شدن ده ها تن و بیشتر نگران کننده یک کشور را لرزاند توسط یک کشنده جرم تیراندازی هفته گذشته است.

در یک بعد از ظهر بیانیه پلیس گفت: تعدادی مجروح کرده بود در حال حاضر به حدود 60 و خواسته کسانی که صدمه دیده در حادثه و یا با شواهد ممکن است به جلو آمده.

جوانترین از تلفات شد و تنها دو سال سن و 20 از کسانی که مجروح و کودکان بودند. قدیمی ترین فرد مجروح شد 85.

محققان گفت: 29 سال راننده بود نه مست شده در زمان حادثه روز دوشنبه اما نمی تواند در عین حال حکومت کردن است که او تحت تاثیر مواد مخدر, ملی, آژانس خبری DPA گزارش شده است.

مظنون هنوز سوال شده چرا که خود صدمات یک سخنگوی پلیس به خبرنگاران گفت: در نزدیکی صحنه حادثه در گونی شهر Volkmarsen.

این حادثه تنها چند روز پس از مسلح با مشکوک نژادپرستانه انگیزه کشته شدن نه نفر از گروههای زمینه در هاناو همچنین در غرب Hesse دولت باعث ترس از تکرار حمله.

مقامات لغو تمام کارناوال رژه در سراسر کشور در روز دوشنبه در حالی که کودکان در صفوف منظم بود به نام خاموش سهشنبه در ایالت ویسبادن.

اما مقامات را متوقف کرده اند و از تماس با حادثه حمله تا زمانی که آنها می دانند که بیشتر در مورد رانندگان انگیزه.

“من او را دیدم درایو کردن او نگاه کرد که اگر او با مواد مخدر و گفت: به زودی بیمار در مقاله” یک همسایه مظنون گفت, آلمانی, پخش RTL.

با این وجود دادستان در فرانکفورت افتتاح رسیدگی به مشکوک اقدام به قتل. آنها احساس راننده به عمد سوار در جمعیت با قصد قتل.

دادستان گفت که آنها تا به حال نیز دستگیر و نفر دوم که فیلم برداری این ماشین داد و بیداد, با استناد به قانون حفظ حریم خصوصی در برابر gawkers.

– کودکان دروغ گفتن بر روی زمین –

شاهدان عینی توضیح داد که چگونه مرد خود را شخم زده نقره ای مرسدس بنز در سرعت بالا را از طریق یک مانع و به جمعیت در سنتی “رز دوشنبه” رژه در Volkmarsen یک شهر کوچک در Hesse دولت است.

“همسر من به نام من و من فرار وجود دارد فورا. من دیدم دختر من دروغ خونریزی بر روی زمین” 33 ساله سون Hirdler گفت: انبوه روزنامه بیلد.

Hirdlers چهار ساله کودک امیلیا فرار با نور نسبتا آسیب و ضربه مغزی.

صبح روز سه شنبه کارناوال شناور و بالن هنوز در محل در اطراف Volkmarsen در حالی که وسایل نقلیه اضطراری باقی مانده در صحنه به عنوان عاملان ماشین بريدن دور.

گونی پلیس گفت که مجروح و 35 باقی مانده در بیمارستان در حالی که 17 در حال حاضر به خانه بازگشت.

– آب و هوا از ترس –

همانطور که در بسیاری از نقاط کشور ساکنان در Volkmarsen جشن گرفتند رز دوشنبه برجسته سالانه کارناوال جشن می بیند که بزرگسالان و کودکان لباس و حضور در راهپیمایی که در آن مردم پخش موسیقی و پرتاب آب نبات از شناور.

این حزب به طور سنتی جشن بیشتر در آلمان غربی شده بود خوش آمدید برای کمک به یک کشور متزلزل آخرین چهارشنبه مرگبار هاناو دهیم.

داد و بیداد سوخت نگرانی بیش از countrys به طور فزاینده ای جسارت راست صحنه پس از یک طرفدار مهاجر سیاستمدار بود به قتل رساندند و در ماه ژوئن و یک ضد یهودی در حمله به یک کنیسه در سمت چپ دو مرده در شهر هاله در ماه اکتبر گذشته.

نزد یک ماشین شخم از طریق جمعیت به یاد می آورد آلمان مرگبارترین حمله تروریستی در تاریخ اخیر هنگامی که یک جهادی سوار کامیون خود را به شلوغ برلین بازار کریسمس, کشته شدن 12 نفر در ماه دسامبر سال 2016.

مهاجم یک شکست خورده تونس پناهجو حال متعهد وفاداری به گروه دولت اسلامی.

پس از هاناو تیراندازی وزیر کشور Horst Seehofer روز جمعه قول داد به قرار دادن بیشتر پلیس در مساجد و ایستگاه های قطار و فرودگاه ها و مرزها.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im