آلمانی وزرای نذر به سطح شیب دار تا عمل در برابر راست پس از تهدید های مرگبار تیراندازی

یک زن محجبه را می پردازد او احترام در یادبود موقت در Marktplatz در هاناو در نزدیکی فرانکفورت غربی آلمان در فوریه 21 سال 2020 است.عکس: AFP

برلین: دو روز پس از یک نژادپرست مسلح کشته و نه نفر از وزرا در روز جمعه اطمینان داد که آلمانی است که آنها را تا سطح شیب دار امنیتی و قرار دادن بیشتر پلیس در خیابان برای فرونشاندن نگرانی های عمومی.

هزاران پیوست vigils در پنج شنبه شب برای نشان دادن همبستگی با قربانیان افراطی جناح راست حمله در یک shisha bar و کافه در شهر هاناو که موجب بحث بیش از قوانین اسلحه و حفاظت از مهاجران و اقلیت ها ،

اعلام یک “افزایش حضور پلیس” در مساجد ایستگاه های قطار و فرودگاه ها و مرزهای وزیر کشور Horst Seehofer گفت: جناح راست افراطی گری بود “بزرگترین تهدید امنیتی مواجه آلمان”.

او گفت: آن را ترک کرده بود “یک دنباله از خون” در ماه های اخیر — دو کشته در حمله به یک کنیسه در شهر هاله در ماه اکتبر و یک طرفدار مهاجر سیاستمدار کشته شد در خانه اش در ماه ژوئن.

به طور جداگانه 12 مردان دستگیر شده بودند در سراسر آلمان یک هفته پیش به ظن برنامه ریزی حمله به مساجد با هدف در آوردن در مورد “مدنی-جنگ-مانند وضعیت” در آلمان است.

‘بمب’

Seehofer اصرار داشت که “در این دولت… هیچ کس کور است” به تهدید از سمت راست افراطی است.

او و وزیر دادگستری کریستین Lambrecht برجسته است که آلمان خود را به روز رسانی قانون در صدور مجوز سلاح گرم در هفته های اخیر و لایحه جدید با هدف قرار دادن آنلاین نفرت سخنرانی در نظر گرفته می شود.

در ماه دسامبر Seehofer همچنین اعلام کرد صدها نفر از پست های جدید برای پلیس فدرال و نیروهای امنیتی به منظور تقویت نظارت از راست صحنه.

اما او هشدار داد که “با وجود تمام تلاش های ما, ما می توانیم به طور کامل رد کردن چنین جنایات وحشتناک”.

پلیس فدرال رئیس هولگر Muench گفت: “حدود نیمی” از کسانی که در انجام حملات با افراطی راست انگیزه قبلا ناشناخته بودند به افسران.

متهمان در هر دو هلی کنیسه حمله و هاناو تیراندازی ظاهر شده اند تا حد زیادی افراطی آنلاین انتشارات نژادپرستانه اتوها تنها مدت کوتاهی قبل از حملات خود را.

“مشکل این است که عاملان عمل تقریبا بدون هیچ گونه ساختار پشت سر آنها عملا با تنها یک اتصال به اینترنت… چگونه می تواند بالقوه عاملان شناسایی منم این چالش بزرگ” Muench گفت.

چنین افرادی بودند “بمب زمان” وزیر دادگستری Lambrecht گفت.

کالج کینگ لندن counter-terror متخصص پیتر نویمان گفت Die Welt روزانه است که “آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در مورد داعش باید اتفاق می افتد در مورد جناح راست افراطی گری”.

“خدمات امنیتی باید نفوذ و نظارت انجمن ها” که در آن مردم با راست گرایش جمع آوری, او گفت:.

سوالات AfD

این هاناو تیرانداز از نظر قانونی متعلق به اسلحه کشیدن آلمان تفنگ صدور مجوز قوانین به تمرکز بحث های عمومی.

مردم نشان پنج شنبه شب در دروازه براندنبورگ برلین برگزار شد نشانه خواستار “خلع سلاح فاشیست”.

وجود دارد تصور می شود حدود 5.4 میلیون سلاح در گردش در آلمان با توجه به روزنامه Bild.

افزایش تعداد اسلحه در حال ضبط از رادیکال راست مظنون نصب به 1,091 در سال 2018 در مقایسه با 676 سال قبل است.

حتی اعضای آنگلا مرکل صدر اعظم محافظه کار حزب CDU استدلال کرده اند برای سخت تر کنترل در یک کشور که در آن شکار و تیراندازی ورزشی محبوب باقی می ماند و سرگرمی.

نقش راست سیاسی حزب AfD در مجلس پس از سال 2017 نیز آمده است تحت بررسی — برخی با این استدلال که آنها ارائه ایدئولوژیک پایه برای افراط گرایان.

ضد مهاجر ساز و برگ که رهبران محکوم آلمان فرهنگ یاد جنایات نازی ها باید “تحت نظارت” توسط سرویس های امنیتی حزب سوسیال دموکرات (SPD) دبیر لارس Klingbeil گفت.

“یک مرد باز آتش در هاناو اما وجود دارد بسیاری از کسانی که او را با مهمات” Klingbeil گفت: پخش عمومی چیست ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>