عکس: فایل

فرانکفورت: آلمان دادستان گفت: آنها تا به حال بازداشت یک تاجر ظن صادرات میلیون یورو ماشین آلات به روسیه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد نظامی در نقض تحریم های اتحادیه اروپا.

آداب و رسوم پلیس بازداشت مظنون ملی آلمان الکساندر S در باواریا شهر آوگسبورگ در روز سه شنبه دادستان فدرال در بیانیه ای گفت.

او می ایستد متهم به نقض تجارت خارجی قانون با ورود به معاملات تجاری “با سرویس مخفی یک قدرت خارجی” گفتند.

در ارتباط با این کاوشگر افسران حمله کردند مظنون را آوگسبورگ آپارتمان و همچنین به عنوان محل کسب و کار در بایرن Saxony دولت و برلین.

به عنوان مدیر عامل یک شرکت مستقر در جنوب آلمان الکساندر S اتهام به فروش ابزار و ماشین آلات به “نظامی کاربران نهایی” در روسیه است.

او گفته کنار چک لیست جعلی دریافت کنندگان برای محصولات خود را. او همچنین متقلبانه به دست آمده لازم مجوز صادرات با دادن “اطلاعات نادرست” در مورد اینکه چگونه این کالا می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

متهم انجام هفت معاملات بین ماه های ژانویه 2016 و ژانویه 2018 به ارزش در مجموع از هشت میلیون یورو ($8.7 میلیون) دادستان گفت.

اتحادیه اروپا تحریم هایی را علیه روسیه پس از الحاق کریمه در سال 2014.

آنها شامل ممنوعیت صادرات “dual-استفاده از محصولات و فن آوری” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو نظامی و غیر نظامی اهداف است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su