مدرسه گرجستان معکوس تصمیم به تعلیق دانش آموز که تصاویر از همکلاسی های بدون ماسک

مدرسه ای در گرجستان تصمیم خود را برای تعلیق یک دانش آموز جمعه پس از او به اشتراک گذاشته تصاویر و فیلم از راهرو شلوغ پر از همکلاسی که ماسک نمی پوشید معکوس.

واشنگتن پوست گزارش داد که دالاس، ساکن گرجستان لین واترز صبح جمعه در اظهار نظر گفت که دبیرستان Paulding شمال دختر 15 ساله خود را به پایان رسید پنج روز تعلیق پس از او و حداقل یک دانش آموز دیگر عکس ها و فیلم های مدرسه به اشتراک گذاشته شده است.

هانا همچنین توییت کرد که اجازه دارد دوشنبه به مدرسه بازمی گشت.

“مدیر فقط گفت که آنها بسیار متاسفم برای هر توجه منفی است که این بر او به ارمغان آورد، و که در آینده آنها می خواهم برای او را به دولت با هر گونه نگرانی های ایمنی او آمده است، ” واترز در یک پیام متنی به گفت: “. “[مدیر] تایید کرد که او هیچ اقدام انضباطی در سابقه خود را داشته باشد و او می تواند به مدرسه در روز دوشنبه بازگشت.”

هانا اوایل این هفته به خاطر نقض مقررات مختلف از شمال Paulding دبیرستان قانون رفتار به حال تعلیق در آمده بود. این شامل استفاده از تلفن همراه و رسانه های اجتماعی در ساعات مدرسه و نقض حریم خصوصی دانش آموزان است. عکس ها و فیلم ها راهروهایی را که با دانش آموزان بسته بندی شده بود به تصویر می کشیدند – بسیاری ماسک نپوشیده اند.

Paulding شهرستان دانشکده سرپرست منطقه برایان Otott گفت : در حال حاضر تصاویر ویروسی خارج از زمینه در نامه ای به جامعه چهارشنبه گرفته شده است. “دانش آموزان در این محیط راهرو فقط برای یک دوره کوتاه به عنوان آنها به کلاس بعدی خود حرکت می کنند، “او نوشت. “هیچ سوالی وجود ندارد که عکس خوب به نظر نمی رسه” او بعدا اضافه کرد.

اوتوت روز پنجشنبه نامه دیگری برای والدین فرستاد که گفته بود این ولسوالی به تمام کارکنان ماسک و سپر های رو به رو می دهد. واشنگتن پوست گزارش داد که مدارس برای کاهش ازدحام در راهروها کار می کنند. (مرتبط: 116 دانش آموزان قرنطینه پس از Coronavirus موارد اسپایک در می سی سی پی دانشکده منطقه)

در یک اطلاع یه منطقه که سه شنبه منتشر شد گفت که دور شدن اجتماعی و ماسک “به شدت تشویق” اما نه یک نیاز. همچنین توجه به این گفته می شود که اجرای چنین الزاماتی، به ویژه در اتوبوس های مدرسه و کلاس های درس دشوار خواهد بود.

گرجستان گزارش کرده است 209,000 مورد کوروناویروس و بیش از 4,000 مرگ و میر تایید شده, به گزارش بخش بهداشت عمومی ایالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>