جورج فلوید تظاهرات استوک Coronavirus نگرانی

تظاهرات در شهرستانها عمده ایالات متحده بیش از پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه می تواند لمس کردن سنبله در coronavirus موارد مقامات دولتی هشدار داد در روز یکشنبه.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین ابراز نگرانی کرد که این تظاهرات که تفویض به شورش و غارت در بسیاری از شهرها می تواند منجر به ظهور مجدد ویروس.

“من بسیار نگران زمانی که ما شاهد انبوه تجمعات” کف یک دموکرات گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه.

“ما می دانیم که آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در جامعه ما با این ویروس. اگر ما در حال رفتن برای دیدن — ما در حال رفتن به طرف دیگر از این در یک زن و شوهر از هفته,” او اضافه شده است.

هوگان یک جمهوری خواه تکرار کف نگرانی خود را در “وضعیت اتحادیه” ،

“در حال حاضر نگرانی فوری است که به کاهش دما و جلوگیری از غارت و چپاول و به طور بالقوه نگه داشتن شهروندان سالم از شورش است که در حال رفتن گفت:” هوگان.

“اما گام بعدی این است که به نگرانی در مورد این چیزی که ما متمرکز شده و در چند ماه گذشته است و ایمنی — برخورد با این coronavirus,” او اضافه شده است.

“و هیچ سوالی وجود دارد که هنگامی که شما را به صدها یا هزاران نفر از مردم با هم در نزدیکی زمانی که ما باید این ویروس در سراسر خیابان است — آن را سالم نیست.”

شهر و دولت های ایالتی در سراسر آمریکا را به اعمال محدودیت در اجتماعات بزرگ به منظور انتقال آهسته از coronavirus. استقرار رسانه ها گزارش داده اند که نفس نفس در گردهمایی در سواحل کلیساها و مکانهای دیگر.

شهرهای بزرگ شده اند سخت ترین ضربه را در طول بیماری همه گیر در بخش های بزرگ با توجه به افزایش تراکم جمعیت در این مناطق. (مرتبط: 2 کشته در تظاهرات در اوکلند دیترویت بیش از مرگ جورج فلوید)

بیش از 1.7 میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت برای COVID-19. یکشنبه, بیش از 103,000 آمریکایی ها کشته شده اند از این بیماری است.

کف اشاره کرد که این ویروس به آمار جوامع اقلیت سخت ترین.

“هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر در آمریکا که به کشتن سیاه و قهوه ای از افراد در اعداد بالاتر,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

“اگر شما بودند معترض شب گذشته, شما احتمالا نیاز به دریافت یک COVID آزمون این هفته است.”

با توجه به COVID پیگیری پروژه های آفریقایی-آمریکایی را تا 13 درصد از جمعیت ایالات متحده اما 25 درصد از coronavirus مرگ شد, مسابقه شناسایی شده است.

تظاهرات شروع شد و در اوایل این هفته در مینیاپولیس پس از فلوید, 46, درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس. فیلم نشان داد یک افسر پلیس فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن در دستگیری فرد به اتهام جعل. فلوید بود که غیر مسلح است شنیده خواستار کمک در این ویدئو و گفت که او قادر به نفس کشیدن. او بعد از آن درگذشت.

این تظاهرات به زودی فرود به شورش و غارت در سراسر کشور است.

حداقل سه قتل رخ داده در جریان تظاهرات. فدرال امنیت پیمانکار بود در داغستان اوکلند در شب جمعه پس از یک فرد در یک وسیله نقلیه در آتش ماموران فدرال و دادگاه وجود دارد.

یک زن 21 ساله در دیترویت نیز به قتل در نزدیکی یک اعتراض و یک مرد در ایندیاناپولیس در شنبه شب درگذشت.

فیلم پدید آمده نشان اوباش از تظاهر ضرب و شتم تماشاگران, غارت و سوختن مغازه های خرده فروشی و defacing ساختمان های دولتی و کلیساها.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>