Gen X ‘محکم نگاه داشتن کلید’ کودکان و نوجوانان ارائه حکمت در مورد چگونه به خودتان را سرگرم در طول قرنطینه

  • خانواده ها در سراسر ایالات متحده در حال صرفنظر از روال معمول روزانه خود را از مدرسه, ورزش, تاریخ بازی و فعالیت های فوق برنامه.
  • سابق”محکم نگاه داشتن کلید” کودکان و نوجوانان ارائه حکمت در مورد چگونه به خودتان را سرگرم در طول coronavirus قرنطینه.
  • این ژنرال Xers پیشنهاد خواندن, بازی, تخته, کارت, بازی, ساخت, فیلم, و بیشتر.

به عنوان ایالات متحده هایش با اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات یک نسل از “محکم نگاه داشتن کلید” کودکان و نوجوانان ارائه حکمت در چگونه آنها را سرگرم خود را در روز قبل از Netflix, رسانه های اجتماعی و تلفن های همراه.

خانواده ها در سراسر کشور در حال صرفنظر از روال معمول روزانه خود را از مدرسه, ورزش, تاریخ بازی و فعالیت های فوق برنامه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید coronavirus نیروی کار تشویق شهروندان آمریکایی به ماندن در خانه در هر زمان ممکن است.

ژنرال Xers به اشتراک گذاری چگونه آنها را سرگرم خود را در حال رشد کردن و نشان می دهد که کودکان می توانند بازی خارج کارت بازی یا بازی های هیئت مدیره در گوشی صحبت کنید و بیشتر.

ژنرال X کد” نویسنده جف Woliner برجسته نسل خود رویکرد به کروناویروس در یک کتاب جدید به منظور “کمک به همه کانال برخی Gen X گرایی و چشم انداز به عنوان یک راه برای نگه داشتن خود را خنک و مدیریت اضطراب خود را در طول این بحران است.”

“در ماه گذشته گفت:” the Daily Caller, اخبار بنیاد “من می خواهم متوجه دو اردوگاه شروع به شکل در واکنش به این ویروس کسانی که دست پاچه شد و گسترش روز قیامت زنگ با صدای بلند به عنوان آنها می توانند و کسانی که تا به حال بیشتر matter-of-fact, ‘این داره اما ما از طریق این رویکرد است.”

“تقریبا یکنواخت آنهایی که در عملی دومی اردوگاه بودند Gen Xers,” او اضافه شده است.

چه محکم نگاه داشتن کلید کودکان و نوجوانان را به خود سرگرم?

Woliner بزرگ به عنوان محکم نگاه داشتن کلید بچه در کوئینز نیویورک جایی که او شوخی که او و دوستان خود را تشکیل خود را “سازمان ملل متحد پس از مدرسه نظیر خدمات نگهداری از کودکان.”

“آن خودم بود برادر من تایوانی, بچه ها, جامائیکا, بچه, روسی, کودکان و نوجوانان, هائیتی بچه ها و اسرائیلی بچه ها همه گرفتن هر یک از دیگر به تدریج بیشتر و بیشتر مشکل,” او گفت:. “ما ثابت کرد که عدم وجود نظم و انضباط و میل سوزان برای فساد بود واقعا جهانی است.”

Woliner خواهد خوردن مایکروویو پیتزا شراب خواری “در بیش از سهم ما از Doritos,” بازی بازی های ویدئویی نگه دارید “بداهتا مسابقات کشتی” و ساخته شده بسیاری از فیلم های خانگی “به عمل کردن شخصیت های مختلف.’

“ما حتی تفننی در تم ها مانند بی خانمانی سرطان دوران کودکی و بین المللی جاسوسی,” او گفت:. “این واقعا شگفت انگیز است چه خلاقیت می شود ginned تا زمانی که شما گیر کرده در خانه به دلیل کولاک.”

سوزان مولر 53 ساله سابق متخصص تغذیه می گوید: او “قطعا” یک latchkey بچه. (مرتبط: منحصر به فرد: تمرکز بر چین تهدید این کنگره آگاه شد از Coronavirus خطرات اوایل)

“پدر و مادرم طلاق گرفته که من و خواهرم جوان بودند و مطرح شد توسط مادر ما,” او گفت: DCNF. “در آن زمان حمایت از کودکان پرداخت به عنوان سخاوتمندانه به عنوان آنها به نظر می رسد امروز, بنابراین من تا به حال به کار می کنند.”

مولر می گوید که او و خواهر او بود “همیشه در خارج, حتی زمانی که آن را منهای 20 و توده ای از برف در همه جا.”

“ما همیشه یا دوچرخه سواری, اسکیت سواری, ساخت go-carts با بچه های محله و غیره” او گفت:. زمانی که آنها گیر کرده در خانه مولر و خواهر او خواهد خواندن و رقص به موسیقی و تماشای تلویزیون, کارت های بازی و یا بازی های هیئت مدیره با یکدیگر و دوستان خود و نوشتن نامه به penpals.

“من هم دوست داشتم سیاه و سفید و در روزهای شنبه و یکشنبه وجود دارد این برنامه به نام شنبه و یکشنبه برنامه یاجشن بعدازظهر و آنها می خواهم به بازی در همه این فیلم های قدیمی. کری گرانت بینگ کرازبی اسپنسر تریسی و…شما نام آن را. فیلم بر باد رفته, جی جی, My Fair Lady, صبحانه در Tiffanies…من تایپ شما من گرفتن آب گرفتگی با خاطرات خوب,” او گفت:. “این یک اوج و تلویزیون شما تا به حال به لحاظ جسمی به نوبه خود کانال.”

40 ساله سابق محکم نگاه داشتن کلید بچه Thomas Williams, که یک سرباز در تگزاس گارد ملی ارتش و همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک کار تمام وقت افسر پلیس گفت که او هرگز در آنجا ماند در داخل اگر او می تواند کمک به آن را به عنوان یک کودک.

“من ماندم خارج از همه زمان اگر من در مدرسه” ویلیامز گفت: DCNF. “در تابستان من و خواهرم باقی مانده بودند با کارهای عادی و روزمره فهرست زمینه تا دو صفحه از زرد حقوقی پد. بعضی از آنها فرد و بعضی از آنها مشترک کارهای. این ما را مجبور به همکاری با یکدیگر و کشف چیزهایی که وجود دارد هیچ دستورالعمل.”

ویلیامز می گوید: او با بازی بیس بال “بیشتر از بچه ها از Sandlot” اضافه “اگر چیزی وجود دارد معمولی مزرعه پسر از تگزاس را انجام دهد من آن را انجام داد.” (مرتبط: چگونه باید کنگره همچنان به حکومت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند)

پدر و مادر او به او اجازه دهید و خواهر و برادر خود را در هر چیزی که آنها می خواستم برای صبحانه و ناهار و او معمولا تا به حال غلات برای صبحانه و ساندویچ و چیپس برای ناهار در طول سال تحصیلی. ویلیام خانواده همیشه از خوردن شام به عنوان یک خانواده است.

“در طول تابستان آن غلات برای صبحانه معمولا فراموش نکنید که برای خوردن ناهار چون من مشغول بازی در خارج و یا فقط در حال اجرا به خانه به بلغور جو دوسر کوکی یا دیگر میان وعده و پس از آن حق بازگشت” او گفت:.

51 ساله کوین Whisman نمی داند خود را یک “true” latchkey بچه از مادر خود مشغول به کار پاره وقت در حالی که پدرش مشغول به کار در یک Steubenville, اوهایو, جراحی آسیاب. Whisman گفت که او اجازه داده شد به “هر دو در و خارج از زمانی که پدر و مادر هر دو خارج شدند.”

“محله بود خیلی تنگ بنابراین ما همه نوع از تماشا کردن برای هر یک از دیگر,” او گفت:. برای وعده های غذایی او را به خوردن مقدار زیادی از تنقلات ناهار گوشت و سوسیس.

Whisman گفت که برای سرگرم کردن خود در تمام طول روز او خارج از بازی: دوچرخه سواری بازی های فوتبال و بیس بال و بیشتر. در داخل او را “مقدار زیادی از خواندن” و گوش دادن به سوابق و نوار و رادیو. او همچنین بازی با بانی مجموعه و matchbox اتومبیل.

“توسط ارتش 80 شروع کردم به کامپیوتر,” او اضافه می کند.

رئیس همکاری افسر در محافظه کار همکاری موسسه 42 ساله Wesley دنتون می گوید که او می خواهد با استفاده از وقت آزاد خود را به بازی خارج از خانه خود را با برادران. اگر او بودند در داخل گیر او خواهد بازی آتاری کومودور 64 بازی با ترانسفورماتور یا GI Joe, اسباب بازی, بازی تخته, بازی یا تماشای فیلم VHS.

“مادر من در خانه بنشینم برای بسیاری از دوران کودکی من که عالی بود,” او گفت:. “او در نهایت متعلق به یک رستوران با مادر بزرگم و سپس شروع یک حرفه ای املاک و مستغلات بنابراین احتمالا در جایی در “latchkey” جهان در میانه/دبیرستان سال است.”

دنتون می گوید او صرف بیشتر وقت خود را خارج.

“عمدتا فقط بیرون رفت و چیزی برای انجام با برادران یا دوستان محله” دنتون گفت. “ما تا به حال یک مارش و نهر پشت خانه ما که در آن ما می خواهم ماهی و یا ساخت رفتس و یا به طور کلی فساد است. ساخت قلعه در جنگل در سراسر خیابان, بازی های ورزشی در دیگران حیاط و یا سوار دوچرخه به محلی شربت خانه ایستگاه گاز برای آب نبات و کارت بیس بال.”

“و البته با بسیاری از پسران ما را سرگرم خودمان را با مبارزه خوب کمی از زمان فقط چند زخم و ER سفر در طول راه” او می افزاید.

پس از یک دوست به چالش کشیده و او را به ایجاد یک COVID-19 pandemic آلبوم دنتون ایجاد لیست پخش Spotify در “لبخند” پر از “همه گیر/قرنطینه مربوط به” آهنگ ها مانند بیتلز “در اینجا می آید خورشید” و سام کوک “What A Wonderful World.”

“من احساس دلتنگ بودن در خانه بسیار, بنابراین من فقط محدود این به من Gen Xer خاطرات بیشتر از 70/80/90,” او نوشت: در Facebook post. “توضیح می دهد که جلد آلبوم با من و 3 تا از برادران من بازی آتاری در خانه.”

“شما ممکن است متوجه یک عکس روی جلد از 4 کودکان و نوجوانان بازی, آتاری, من نوزاد در سمت راست با 3 تا از برادران من,” او گفت: DCNF.

Photo courtesy of Wesley Denton.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از وسلی دنتون.

“برادر من ری در ژاکت آبی رنگ در گذشت پس از سالها مبارزه با سرطان خون, نه بیش از حد طولانی پس از آن گرفته شد او 8 بود و من حدود یک سال است. برادر من مت در پیراهن قرمز در عکس, کشته شد, توسط یک راننده مست در سال 2012 در سن 40 سالگی. برادر من اندی است که در سمت چپ عکس و کودک من برادر نوح متولد شد و چند سال پس از آن عکس گرفته شده بود.”

Gen X ارائه مشاوره به کسانی که در خانه گیر کرده

این Gen X مردمی نیز باید مقدار زیادی از مشاوره برای کسانی که در خانه های خود را هوا کردن بیماری همه گیر کوروناویروس. دنتون نشان می دهد خانواده پیاده روی, کارهای, و بیشتر.

“من چهار بچه (ابتدایی تا دبیرستان) و من شگفت آور, همسر, آنها را نگه می دارد بسیار شلوغ با مدرسه کارهای ورزش و رایگان زمان به بازی در خارج” دنتون گفت. “ما سعی می کنید به خانواده پیاده روی اکثر روز. بسیاری از محوطه کار, بازی بسکتبال, بازی های هیئت مدیره و فیلم در تعطیلات آخر هفته است.”

ویلیامز می گوید که شماره یکی از چیزهایی که مردم باید انجام دهند این است که خواندن. (مرتبط: فیلم, شکارچیان: فعالان هشدار دادن از خطرات اینترنت برای کودکان و نوجوانان در طول Coronavirus بحران)

“پس از آن من می خواهم بگویم فقط خارج رفتن” او می گوید. “پیدا کردن یک سرگرمی است که ترکیبی از بودن در خارج با نوعی از ورزش و یادگیری است. نمونه بودن فسیلی شکار پرنده در حال مشاهده باغبانی, محاسبه مساحت و یا ده ها تن از چیزهای دیگر.”

این دوره از زمان آرام و انزوا ارائه یک فرصت عالی برای افرادی که به دریافت به دانستن خود مولر می گوید. سابق متخصص تغذیه گفت که شوهرش در حال حاضر در حال کار از خانه و بچه ها او را نیز در خانه انجام می دهند مجازی مدرسه — و او است که “دوست داشتن آن است.”

“من از یک خانواده بزرگ و خونین جهنم آنها خنده دار,” او گفت:.

“من فکر نمی کنم مردم خود می دانند در صورتی که حس می کند” مولر می افزاید. “شما باید به مانند بودن در شرکت خود را…من فکر می کنم که چرا بسیاری از مردم با داشتن یک زمان سخت گیر بودن در خانه و دور از دیگران است.”

Woliner نشان می دهد تمرکز بر روی مردم در اطراف شما.

“آنها جالب تر از شما احتمالا به آنها اعتبار برای,” او می گوید. “آنها پرسیدن سوال در مورد عجیب ترین داستان ها و شخصیت های آنها تا کنون تجربه کرده اید/در اطراف بوده است. سپس آن را در یک سوار. تصور کنید اگر آن شخصیت را x, y, z…چگونه خواهد که تا پایان? و اجازه دهید تصورات خود را اجرا وحشی.”

“ما آنقدر به مصرف خلاقیت دیگران این روزها که ما از دست داده ایم هنر ساخت آن در خود ما است.” “ما همه بسیار عجیب و غریبتر از ما درک می کنیم که در زمان مانند این می تواند یک چیز بزرگ است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>