ژنرال Bajwa خواستار PM عمران مورد بحث COVID-19 پاسخ

رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa, دیدار نخست وزیر, عمران خان در اسلام آباد در روز چهارشنبه. — حسن نیت ارائه میدهد عکس نخست وزیر ترکیه

رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa ملاقات با نخست وزیر عمران خان در روز چهارشنبه به بحث در مورد طیف وسیعی از مسائل از جمله ملی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

بر اساس بیانیه منتشر شده توسط دفتر نخست وزیری “مسائل مربوط به امنیت داخلی” امداد تلاش برای جوامع تحت تاثیر این بیماری همه گیر و “به طور کلی منطقه ای وضعیت” تحت بحث است.

“وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی وزیر برنامه ریزی اسد عمر و DG ISI Lt Gen فیض حمید نیز حضور داشتند در این جلسه” خواندن بیانیه ای.

هفته گذشته ژنرال Bajwa سفر کرده بود کویته و تعامل با پرسنل مشغول در COVID-19 امداد فعالیت های, با توجه به بیانیه اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR).

ISPR در بیانیه ای گفت: “در این دیدار [این] COAS با حضور در یک جلسه مطبوعاتی در جنوب ستاد فرماندهی (HQ) در بازدید از پادگان قرنطینه تسهیلات برای COVID-19 و تعامل با نیروهای مشغول در COVID-19 امداد فعالیت است.”

در HQ, فرمانده ارتش “بود و در جریان جزئیات امنیتی وضعیت آمادگی عملیاتی از شکل گیری و مدیریت مرزی از جمله شمشیربازی همراه پاکستان-افغانستان و پاکستان-ایران مرز”.

ژنرال Bajwa مطلع شد در مورد شکل گیری تلاش برای کمک به عمران دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر و “ادامه داد: اقدامات اجتماعی و اقتصادی ارتقاء منطقه” گفت: این بیانیه است.

فرمانده ارتش گفت که بلوچستان است که “آینده از پاکستان” و آن است که نیروهای مسلح موظف به طور کامل به کمک دولت و مردم به صورت مسالمت آمیز و مرفه بلوچستان.

فرمانده ارتش کارگردانی همه فرماندهان به رسیدن به مردم در دور افتاده مناطق بلوچستان برای کمک به کاهش چالش های مواجه شده توسط توده ها با توجه به COVID-19.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im