گاوین Newsom می گوید: پزشکان باید در نوشتن نسخه برای مسکن

دموکرات کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که پزشکان باید قادر به تجویز مسکن در همان راه آنها تجویز دارو برای افراد بیمار جمعه در طول سال 2020 دولت از دولت آدرس.

“بهداشت و درمان و مسکن و دیگر نمی تواند طلاق گرفته است. پس از همه بیشتر چه اساسی به یک فرد خوب بودن از سقف بیش از سر خود را?” Newsom خواسته در آدرس. “پزشکان باید قادر به نوشتن نسخه برای مسکن همان راه آنها را برای انسولین و آنتی بیوتیک است.” جمعیت فوران در تشویق. (مرتبط: کالیفرنیا Gov گاوین Newsom می گوید: “بیش از حد مردانگی’ باعث خواهد شد که جمهوری خواهان برای تبدیل شدن به یک “شخص ثالث” در 10 تا 15 سال)

“چرا نه؟” Newsom ادامه داد. “که هدف از CalAIM تبدیل پزشکی به عنوان ما آن را می دانم, حمایت $695 میلیون دلار بودجه درخواست به این واقعی است.”

“البته اثربخشی این همه بستگی فردی که قادر به پذیرش کمک به قطع و به درمان در وهله اول” Newsom اضافه شده است. “برخی از, غم انگیز نیست. به همین دلیل ما نیاز به ابزارهای قانونی آنهایی که اجازه می دهد تا دولت های محلی ارائه دهندگان خدمات سلامت و اجرای قانون به طور موثر کمک به مردم برای دسترسی به درمان آنها نیاز دارند.”

“کالیفرنیا سلامت رفتاری قوانین ممکن است جلوتر از زمان خود اما امروز تماس برای اصلاحات. ما باید خیاط این سیاست ها به منعکس کننده واقعیت های خیابانی و بی خانمانی امروز که خیلی متفاوت از آنها 50 یا حتی 15 سال پیش زمانی که این قوانین تصویب شد,” Newsom گفت.

تماشا کنید:

کالیفرنیا در حال حاضر تجربه یک همزمان با بی خانمانی بحران و کمبود مسکن است. همانطور که از ژانویه 2019 کالیفرنیا تا به حال حدود 151,278 مردم دچار بی خانمانی در هر روز داده می شود, با توجه به U. شورای بین در بی خانمانی.

وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) منتشر شد گزارش در ماه دسامبر نشان داد که بی خانمانی در حال افزایش است در آمریکا و ایالت کالیفرنیا است که نیروی اصلی رانندگی تا رای دادن. (مرتبط: Gov گاوین Newsom در تلاش برای ماندن در کنترل به کالیفرنیا می رود, تاریک, آتش سوزی گسترش و قیمت گاز سنبله)

“بی خانمانی در کالیفرنیا افزایش یافته 21,306 مردم یا 16.4 درصد است که بیشتر از مجموع ملی افزایش هر دولت دیگر در ترکیب” اظهار داشت HUD در گزارش خود.

“همانطور که ما نگاه ما در سراسر کشور ما شاهد پیشرفت های بزرگ, اما ما همچنین شاهد افزایش مداوم در خیابان بی خانمانی همراه ما West Coast که در آن هزینه های مسکن بسیار بالا” گفت: HUD دبیر بن کارسون. “در واقع بی خانمانی در ایالت کالیفرنیا است که در یک بحران سطح و نیاز به خطاب محلی و رهبران دولت با بحران-مانند ضرورت. پرداختن به این چالش ها نیاز به گسترده تر جامعه گسترده پاسخ که درگیر هر سطح از دولت مهربانانه به خانه شهروندان ما که خیابان را خانه خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im