Garth Brooks And Trisha Yearwood به میزبان CBS کنسرت به نفع از خانه خود را در طول شیوع کروناویروس

Garth Brooks and Trisha Yearwood را به میزبان یک کنسرت به نفع از خانه خود را که خواهد شد در CBS در طول ساعات پر بیننده جمعه در میان شیوع کروناویروس.

“ما در حال دیدن چه چیزهایی می تواند زمانی که همه ما آنها را به عنوان یک” ستاره کشور دو مشترک در یک بیانیه مشترک. پست شد توسط ایمیل های روزانه در یک قطعه به چاپ دوشنبه است. (مرتبط: در اینجا اعضای کنگره خود Quarantining پس از ملاقات با فرد مبتلا به کروناویروس در CPAC)

“در علاوه بر این به ویژه ما و CBS اهدا خواهد شد $1 میلیون دلار به سازمان های خیریه به طور مشخص مبارزه با COVID-19 ویروس” در این بیانیه اضافه شده است. (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

یک پیام به “دوستان در پایین مکان” hitmaker را در Facebook صفحه عنوان خوانده شده “آیا شما یک درخواست آهنگ برای Garth & Trisha? تاریخ Garth برای #StudioG امشب برای قرار دادن در درخواست های خود را برای #GarthAndTrishaLIVE ویژه در CBS چهارشنبه در 9pm ET! نوشتن شما نشان می دهد!! -تیم Garth.”

این همه می آید پس از افسانه ای ازدواج زن و شوهر کنسرت دوشنبه گذشته از خانه خود را Studio G در آورده 5.2 میلیون بیننده زندگی می کنند و یا در طول مدت زمان این ویدئو نوشته شده بود.

“پس از آن ما شاهد Garth and Trisha سقوط Facebook, ما رسیده به آنها در مورد آوردن این استودیو G به مخاطبان بزرگتر در امن و راه هیجان انگیز” جک Sussman, CBS’ معاون اجرایی رئیس جمهور, ویژه, موسیقی و رویدادهای زندگی می کنند توضیح داد در بیانیه ای به خروجی.

“Garth & Trisha زندگی می کنند!” پخش این چهار شنبه, آوریل 1 در 9 p. m. در CBS.

Elton John میزبانی یک ستاره نکردم کنسرت یکشنبه از خانه خود را برای روباه “iHeart اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا” است که در میلیون ها نفر از بینندگان و برای نقطه بالا در رتبه بندی.

همانطور که قبلا گزارش شده هنرمندان در کنسرت تشویق بینندگان به پشتیبانی از دو سازمان شده اند که کمک در گیر تغذیه امریکا و اولین پاسخ کودکان بنیاد در ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>