گانگستر Vikas Dubey را از نزدیکان Gopal Saini تسلیم شد تا در دادگاه

توسط PTI

کنپور: کشته گانگستر Vikas Dubey را از نزدیکان Gopal Saini بود که حمل پاداش تومان 1 لاخ او قبل از تسلیم یک دادگاه ویژه در کنپور Dehat روز چهارشنبه دولت مشاور گفت.

این اوتار پرادش ویژه نیروی کار (STF) و کانپور پلیس در lookout برای Saini از جولای 3 پس از هشت پلیس از جمله معاون SP Devendra Kumar Mishra بودند کمین در Bikru روستا در Chaubeypur منطقه کنپور زمانی که آنها رفتن به دستگیری Dubey و سقوط به گلوله های شلیک شده از پشت بام ها گفت:.

منطقه دولت, مشاور (کیفری) Raju Porwal گفت PTI که گوپال Saini متهم در قتل هشت پلیس تسلیم قبل از دادگاه ویژه (تا dacoity-منطقه آسیب دیده) در Maati در کنپور Dehat.

Saini مدافع نقل مکان کرده بود برنامه ای برای تسلیم خود قبل از دادگاه Porwal گفت: اما نداد در مورد جزئیات این برنامه است.

سرپرست پلیس (rural), Brajesh Srivastava تایید کرد که گوپال Saini و تسلیم شده است قبل از دادگاه در کنپور Dehat.

“ما تصمیم به انتقال یک برنامه قبل از دادگاه درخواست برای بازداشت پلیس به طوری که او می تواند سوال به درستی و اطلاعات در مورد دیگر اعضای Vikas Dubey باند که هنوز فرار از دستگیری به دست آمده می تواند” او گفت:.

در ابتدا یک پاداش نقدی از 50,000 تومان اعلام شد در Saini بود اما بعد از افزایش به تومان 1 لاخ این افسر پلیس گفت:.

Dubey شد کشته در برخورد در حومه کانپور در جولای 10.

قبل از آن پنج نفر از اعضای Dubey باند کشته شدند در جداگانه برخورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>