Galwan دره درگیری: جانبازان می گویند سربازان باید اخراج در حفاظت از خود

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: به عنوان آن پدید آمده است که این سربازان از دست رفته زندگی می کند با وجود هیچ گلوله اخراج در برخورد با PLA سربازان در Galwan دره ارتش جانبازان احساس می کنم آن زمان برای استراحت و پایبندی سفت و سخت به پروتکل در چنین شرایطی است.

نظم و انضباط از سربازان هندی مورد استفاده قرار گرفت توسط چینی برای کشتن آنها گفت.

“اگر ما نمی ما تغییر طرز فکر ما را ببینید بیشتر ارتش زنان بیوه در آینده می گوید:” Lt-Gen (retd) D B Shekatkar.

“سربازان نمی دانم که آنها را در مواجهه با دشمن است که افتخار پروتکل ها و اخلاق در جنگ و این منجر به از دست دادن جان سربازان ما.”

پروتکل معنی هیچ چیز برای “غیر حرفه ای, چینی, ارتش” که شکسته است هر قرارداد او اضافه شده است.

در پاسخ به یک صدای جیر جیر توسط راهول گاندی در امور خارجی وزیر S Jaishankar با اشاره به “دراز مدت عمل (به عنوان در هر سال 1996 & 2005 موافقت نامه)” استفاده از سلاح گرم در صورت آف.

طبق ماده ششم توافقنامه نوامبر سال 1996 “نه طرف باید باز آتش, انجام عملیات انفجار و یا شکار با اسلحه یا مواد منفجره در عرض دو کیلومتر از خط کنترل واقعی”.

در حالی که سربازان هندی به دنبال پروتکل در نامه و روح و روان طرف چینی با توسل به رفتار فریبنده گفت: Lt-Gen (retd) V K Chaturvedi.

“من تا به حال شده است وجود دارد, من می خواهم که باز توپخانه به عنوان سربازان چینی را شکست توافق اول با عمد و برنامه ریزی و کشته شدن افسر فرمانده یک واحد. من می توانم درک کنند که چگونه demoralising می توان آن را. پروتکل ها برای افرادی که افتخار آن است.”

Lt Gen Vinod Bhatia گفت: این نظم و انضباط و خویشتنداری ارتش هند که مورد ستایش است.

پروتکل های مهم است که این موضوع یکی از بزرگترین بی قراری مرز گفت اما افزود که زمان آمده بود آن را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de