کرد تصویب طرح به هند متکی به در بخور تولید

توسط PTI

دهلی نو: MSME وزیر Nitin کرد را تایید کرده است یک نسل اشتغال برنامه پیشنهاد شده توسط Khadi و ایجاد صنایع کمیسیون به هند متکی در agarbatti تولید.

این برنامه به نام ‘Khadi Agarbatti Aatmanirbhar ماموریت’ با هدف ایجاد اشتغال برای بیکاران و کارگران مهاجر در نقاط مختلف کشور در حالی که افزایش داخلی agarbatti تولید قابل ملاحظه ای از MSME وزارت گفت.

“پیشنهاد شد و فرستاده شده به وزارت MSME برای تصویب در ماه گذشته. پروژه آزمایشی راه اندازی خواهد شد به زودی و در کامل اجرای این پروژه هزار شغل ایجاد خواهد شد در agarbatti صنعت” وزارت گفت.

این برنامه با هدف در handholding صنعتگران و حمایت از محلی agarbatti صنعت.

فعلی مصرف agarbatti در کشور حدود 1,490 تن در هر روز است اما تولید داخلی است فقط 760 تن.

وجود یک شکاف بزرگ بین تقاضا و عرضه و از این رو بسیار زیاد دامنه برای ایجاد شغل گفت: وزارت.

تحت این طرح KVIC ارائه خواهد شد به صورت خودکار agarbatti ساخت ماشین آلات پودر و مخلوط کردن ماشین آلات برای صنعتگران از طریق خصوصی موفق agarbatti تولید کنندگان خواهد شد که امضای این توافقنامه به عنوان شرکای کسب و کار.

KVIC تصمیم گرفته است برای تهیه تنها به صورت محلی ساخته شده در ماشین آلات هند تولید کنندگان.

این مرکز قبلا در زمان دو تصمیم های مهم با قرار دادن agarbatti مورد از “رایگان” تجارت “محدود” تجارت در واردات و سیاست افزایش واردات وظیفه از 10 درصد به 25 درصد در دور چوب بامبو’ استفاده می شود برای تولید agarbatti به نفع صنعت داخلی.

KVIC رئیس Vinai کومار Saxena گفت: این دو تصمیم گیری از دولت مرکزی ایجاد یک فرصت شغلی در agarbatti صنعت.

“به منظور encash بزرگ اشتغال نسل فرصت KVIC طراحی یک برنامه یعنی” Khadi Agarbatti Aatmanirbhar ماموریت و فرستاده شده به وزارت MSME برای تصویب” Saxena گفت.

KVIC ارائه خواهد شد 25 درصد یارانه در هزینه ماشین آلات و بازیابی باقی مانده 75 درصد از هزینه از صنعتگران در آسان اقساط هر ماه.

در زیر طرح کسب و کار شریک خواهد شد ارائه مواد اولیه برای صنعتگران برای ساخت agarbatti و به آنها پرداخت دستمزد بر اساس کار کار.

هزینه صنعتگران’ آموزش خواهد بود مشترک بین KVIC و خصوصی شریک کسب و کار در آن کمیسیون را تحمل 75 درصد از هزینه در حالی که 25 درصد پرداخت خواهد شد توسط شریک کسب و کار.

“هر اتوماتیک agarbatti-ساخت دستگاه باعث می شود حدود 80 کیلوگرم agarbatti هر روز که ارائه خواهد شد اشتغال مستقیم برای چهار نفر. یک پودر مخلوط کردن دستگاه داده می شود و در یک مجموعه در پنج agarbatti ساخت ماشین آلات ارائه خواهد شد اشتغال برای دو نفر” به MSME وزارت گفت.

دستمزد به صنعتگران خواهد بود ارائه شده توسط شرکای کسب و کار بر اساس بارگیری در این هفته به طور مستقیم در حساب خود را از طریق سود مستقیم انتقال تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>