رهبران G20 تعهد $5 تریلیون دلار برای مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس

AFP

ریاض: G20 سازمان ملل متعهد یک “جبهه متحد” روز پنج شنبه در مبارزه با کروناویروس همه گیر حمایت آنها تزریق $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی برای مقابله با این بیماری همه گیر در میان پیش بینی ها از یک رکود عمیق است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیوست اضطراری ویدئو کنفرانس به ریاست پادشاه عربستان سعودی سلمان که برای اقدام هماهنگ در حالی که رو فشار برای پایان دادن به یک قیمت نفت جنگ بین ریاض و مسکو که roiled بازارهای انرژی.

این مذاکرات میان انتقاد که G20 آهسته بوده است به آدرس COVID-19 همه گیر را ترک کرده است که بیش از 21000 مرده در سراسر جهان و باعث مالی امواج شوک به بیش از سه میلیارد نفر در حال قفل شده است.

“ما به شدت متعهد به ارائه یک جبهه متحد در برابر این تهدید مشترک” این رهبران گفت: در یک بیانیه مشترک پس از نشست.

“ما در حال تزریق بیش از $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی به عنوان بخشی از هدف سیاست های مالی و اقتصادی اقدامات و تضمین طرح برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و مالی اثرات این بیماری همه گیر.”

این رقم مجموع از محرک های مالی بسته های اتخاذ شده توسط فرد G20 متحده وزارت خارجه چین گفت که پکن به اشتراک گذاری به مبلغ 344 میلیارد دلار است.

به عنوان نگرانی برای کشورهای فقیر و بدون دسترسی به بازارهای سرمایه و یا بهداشت و درمان مناسب امکانات رهبران G20 نیز متعهد به کار با بدن مانند صندوق بین المللی پول برای استقرار یک “قوی” بسته مالی برای حمایت از کشورهای در حال توسعه.

“این مسئولیت ما را برای گسترش یک دست کمک به کشورهای در حال توسعه و (از) کشورهای کمتر توسعه یافته” شاه سلمان گفت.

پوتین خواستار “تعلیق” تحریم در طول همه گیر گفتن رهبران G20 آن را یک موضوع “مرگ و زندگی”.

او مشخص نکرد که کشورها باید اختصاص داده شده برای رفع تحریم ها. روسیه مواجه متعدد دور از تحریم های غرب پس از الحاق کریمه به روسیه در سال 2014.

جهان 20 صنعتی کشورهای در حال تقلا برای دفاع از خود ویروس-موجب ویرانی اقتصاد در میان پیش بینی های آنها خواهد شد به احتمال زیاد شیرجه رفتن به یک رکود است.

روز چهارشنبه مالی آژانس رتبه بندی مودی برآورد G20 کلی تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد با 0.5 درصد در این سال با اقتصاد آمریکا کاهش با 2.0 درصد و یورو با 2.2 درصد است.

‘کافی نیست’

“G20 اعلامیه COVID-19 همه گیر است که یک سند جهانی برای حل و فصل” گفت: Markus انگلس از راه حل های جهانی ابتکار یک شبکه از فکر می کنم تانک.

“درس رهبران G20 را به دور از نشست خود را باید که اجتماعی و همبستگی بین المللی باید یک بار دیگر باید اذعان داشت به عنوان مهم ترین ابزار برای مبارزه با این بحران است.”

اما در میان هشدارهای که ده ها میلیون نفر از زندگی می تواند از دست رفته به این ویروس در سطح جهانی کمک های بین المللی سازمان آکسفام گفت: G20 عمل بود “کافی نیست”.

“ثروتمندترین دولت هنوز هم تنها گرم کردن به مقیاس کار” گفت: Chema ورا آکسفام موقت مدیر اجرایی.

“رهبران G20 باید واقعا یک طرح بلند پروازانه… برای صرفه جویی در زندگی از جمله عظیم تزریق بودجه به بهداشت عمومی در سراسر جهان است.”

در این هفته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و همتای چینی خود شی جینپینگ تحت فشار قرار دادند برای مواقع اضطراری اجلاس G20 برای محدود کردن تاثیر این بیماری همه گیر.

عدم اقدام فوری ایستاده بود در مقابل بحران مالی 2008 و زمانی که این گروه به سرعت چرخش به عمل به بسیج کمک برای آسیب پذیر کشور است.

صحبت از جهانی هماهنگی دارد و در عین حال به طنین تحت Trumps isolationist ریاست جمهوری است.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo در زمان هدف در چین گفت: بالا دیپلمات از گروه سون با او به توافق رسیدند که پکن شد به راه انداختن یک “دروغ” مبارزات انتخاباتی در مورد این بیماری همه گیر.

در G7 مذاکرات, یک روز قبل از نشست G20 Pompeo ادعا پکن مشغول بود در یک کمپین رسانه های اجتماعی است که شامل تئوری های توطئه centring در آمریکا که در پشت این ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان.

G7 موفق به توافق بر سر یک بیانیه مشترک میان Pompeo اصرار بر برچسب coronavirus به عنوان “ووهان ویروس” ما رسانه ها گزارش شده است.

“ایالات متحده به ارائه یک مثال کامل از آنچه به انجام به عنوان کشور, هل آن ‘ما-اولین’ ایدئولوژی افراطی گفت:” انگلس.

قیمت نفت خام — چکش توسط coronavirus شیوع و تاثیر آن بر تقاضا و همچنین قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه — نیز انتظار می رود در این مرکز بحث.

ریاض چهره فشار از واشنگتن به ردیف پشت در تصمیم خود برای افزایش تولید و ارائه بیشترین کاهش قیمت در دو دهه گذشته در اقدامی تلافی جویانه برای امتناع روسیه برای تشدید عرضه به عنوان ویروس sapped تقاضا است.

در چهارشنبه Pompeo خواست عربستان شاهزاده محمد بن سلمان به “ظهور به مناسبت” و “اطمینان انرژی جهانی و بازارهای مالی”.

اما کرملین گفت: “نفت موضوع” شد ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de