بیان اخبار سرویس

جیپور: سخنران از راجستان مجمع Dr CP Joshi یک بار دیگر به تصویب رسید سخت تن در روز پنج شنبه – در این زمان بیش از عدم وجود چندین MLAs و وزرای Gehlot دولت در طول ساعت صفر. Dr Joshi رفت و به حدی از دادن دستورالعمل دقیق به تمام وزرای باقی می ماند در حال حاضر در خانه در طول ساعت صفر و افزود که او قفل خواهد شد وزرای اتاق به اطمینان حاصل شود که همه آنها با نشستن در داخل خانه.

“من به قفل قرار داده و در اتاق خود را به طوری که همه از شما باقی می ماند در حال حاضر در خانه در طول ساعت صفر. این شما را در درک اهمیت چنین چیزهایی” خشمگین سخنران مجلس اظهار داشت.

در واقع بسیاری از وزرای ناپدید می شوند از خانه به عنوان به زودی به عنوان سوال این ساعت به پایان می رسد در مجمع. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آنها در دسترس نیست و در طول ساعت صفر که MLAs بالا بردن مسائل حیاتی. در حالی که بالا بردن چنین مسائل و مشکلات محلی از MLAs بسیاری از وزرای باقی نمی ماند در حال حاضر در خانه حتی اگر آنها هستند که باید برای ارائه پاسخ.

روز چهارشنبه رهبر مخالفان و معاون رهبر مخالفان تا به حال اعتراض به سخنران به ارائه رهنمود در موضوع ناپدید شدن وزیران در ساعت صفر و دکتر جوشی در روز پنج شنبه با صدور دستورالعمل به وزرا به ماندن در خانه در طول تمام ساعت صفر. با حضور وزیران در مجلس در ساعت صفر در حال حاضر وجود دارد امیدواریم از حل و فصل مسائل مطرح شده توسط MLAs.

لازم به ذکر است که دو روز پیش در فوریه 11, بلندگو با استفاده از امتیاز خود را برای دریافت پاسخ از وزیران. با وجود این داد و بیداد از بی جی پی MLAs و تحریم, سوال, ساعت, او تا به حال آن را به درستی انجام شده در مجمع قانونگذاری.

این اولین بار نیست که سخنران جوشی ساخته شده است عمومی ناامیدی خود را در رفتار MLAs داخل خانه. روز چهارشنبه وی با بیان قبر ناامیدی بیش از رفتار MLAs در هر دو طرف و اظهار داشت که “او احساس می کند تحت ستم.” بلندگو و اندوه بیش از رفتار MLAs در نهایت وزیر Ashok Gehlot دخالت و تلاش برای آوردن برخی از سفارش به خانه رسیدگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو