Fulton County دا: پرونده افسر سابق که شات Rayshard بروکس ‘بسیار کمی برای انجام با یک تیزر’

Fulton County, دادستان منطقه پل هاوارد گفت: “کومو زمان نخست” سه شنبه که در پرونده سابق آتلانتا افسر پلیس که در شات Rayshard بروکس “بسیار کمی برای انجام با یک تیزر.”

سابق آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe چهره جنایت به اتهام قتل پس از شلیک این عکس که به کشته شدن بروکس بود که در برابر دستگیری, مبارزه, پلیس, برداشت یک تیزر زد و سپس تبدیل به اطراف و اخراج که تیزر پشت در Rolfe قبل از گرفتن شات خود را.

هوارد سی ان ان گفت میزبان, Chris Cuomo که تاکید این مورد باید در تیزر بلکه در چرا “آمریکایی های آفریقایی تبار در ادامه به کشته شدن افسران پلیس.”

تماشا کنید:

“من فکر می کنم آن را مزخرف” هوارد گفت کومو در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا یا نه تیزر تبدیل به یک سلاح مرگبار که بروکس اخراج آن در Rolfe. “من فکر می کنم آن را به سادگی یک انحراف از حقایق واقعی. این مورد بسیار کمی برای انجام با یک تیزر کریس. و من فکر می کنم برخی از اوایل ارائه به ارمغان آورد یک تیزر به کل معادله و من فکر نمی کنم این تیزر متناسب.”

“زمانی که آقای بروکس به ضرب گلوله کشته شد او در حال فرار” او ادامه داد. “پشت او تبدیل شده بود. در واقع آقای بروکس بود که 18 فوت و سه اینچ به دور از افسر پلیس در زمان شات از کار اخراج شد. او نه آتش گلوله در آن زمان که آقای بروکس استفاده تیزر. من فکر می کنم کل این استدلال در مورد اسلحه تیزر راه پیگیری و من امیدوار هستم که مردم را واقعا به واقعا ماده از این مورد و واقعا آنچه که من فکر می کنم مردم باید صحبت کردن در مورد این است که چرا از آن است که در این کشور که آمریکایی های آفریقایی تبار در ادامه به کشته شدن افسران پلیس?” (مرتبط: Jesse Watters: Fulton County دا درگیر شدن در یک ‘سیاسی Overcharge,’ پلیس ‘اجازه خیابان اجرا وحشی’)

بعد Howard همچنان به اصرار دارند که این نوار ویدئویی نشان می دهد Rolfe لگد زدن بروکس در حالی که او پایین تناقض سابق افسر پلیس مشاجره است که هیچ گونه اقدام قابل مشاهده در نوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im