سناتور الیزابت وارن به پایان می رسد ما در انتخابات ریاست جمهوری

در این فایل عکس دموکرات نامزد ریاست جمهوری ماساچوست سناتور الیزابت وارن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در آستانه نوادا دموکراتیک حزبی در لاس وگاس, نوادا در فوریه 21 سال 2020 است. — AFP

ماساچوست سناتور الیزابت وارن پس از یک حزب سوسیالیست در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به پایان رسید مبارزات انتخاباتی او در روز پنج شنبه راه اندازی دو مرد دوئل بین جو بایدن و برنی ساندرز.

“من تعلیق مبارزه ما برای رئیس جمهور” 70 ساله مترقی مجلس گفت: در اظهارات به کمپین کارکنان.

“من ممکن است در مسابقه برای رئیس جمهور در سال 2020 اما این مبارزه ما مبارزه است و نه بیش از” وارن گفت. “و جایگاه ما در این مبارزه به پایان نرسیده است.”

وارن اعلام نشده است هیچ برنامه فوری برای تایید هر کدام از عمده باقی مانده نامزدها — 77 ساله سابق معاون رئیس جمهور بایدن یا 78 ساله چپ سناتور ورمونت Sanders.

بایدن ستایش وارن در یک صدای جیر جیر زیر اعلام.

“سناتور @EWarren شدیدترین از مبارزان برای خانواده های طبقه متوسط می شود.” “کار خود را در واشنگتن در ماساچوست و در کمپین نوین ساخته شده است که یک تفاوت واقعی در زندگی مردم است.

“ما نیاز به صدای او در این مسابقه و ما باید او ادامه داد: کار در سنا,” او گفت:.

وارن خروج از رقابت برای نقطه بالا در دموکراتیک بلیط علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر می آید و پس از او موفق به پیروزی در یک دولت واحد در سه شنبه, از جمله خود او.

او تصمیم می آید یک روز پس از آن که از میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که ترک روز چهارشنبه پس از ناامید کننده فوق العاده سهشنبه عملکرد خود و تایید همکار میانه بایدن.

‘هیچ جا’

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به وارن خروج با یک صدای جیر جیر تمسخر او و بلومبرگ.

“الیزابت ‘Pocahontas’ وارن بود که هیچ جا به جز به مینی مایک سر فقط کاهش یافته است از دموکرات های اولیه…سه روز خیلی دیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“او هزینه دیوانه برنی, حداقل, ماساچوست, مینه سوتا و تگزاس” گفت: سه نفر از کشورهای در معرض خطر در سه شنبه. “احتمالا او هزینه نامزدی! در آمد سوم در جرم است.”

وارن سوم به پایان رسید و در خانه اش در ایالت ماساچوست پشت بایدن و ساندرز.

ساندرز صحبت با وارن در روز چهارشنبه اما نمی گویند که آیا او خواسته بود برای حمایت از همکار خود را مترقی است.

وارن led برخی از نظر سنجی های ملی در تابستان گذشته اما او هرگز موفق به ایجاد یک ائتلاف گسترده برای حمل خود را از طریق به موفقیت در مقدماتی اتمام پشت ساندرز و بایدن در 14 متحده در روز سه شنبه.

هیچ نظر فوری از ساندرز مبارزات انتخاباتی در وارن برداشت اما سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که کاهش یافته و از نژاد روز یکشنبه در ستایش او را در یک صدای جیر جیر.

“جلسه ضرورت و با شجاعت اخلاقی او این نوع از رهبر آمریکایی ها خوش شانس و من مفتخر به اجرا در کنار او” Buttigieg گفت.

جان کری سابق ماساچوست سناتور که از انتخابات ریاست جمهوری سال 2004 به جمهوری جورج دبلیو بوش تبریک گفت وارن در حال اجرا یک “الهام بخش مبارزات انتخاباتی.”

“من باید یک برنامه برای که’

“ماساچوست خوش شانس است که این نوع از رهبری در مرحله ملی و حمایت شوند.” “شما الهام بخش میلیون ها نفر از جمله من.”

وارن ساخته شده او را در دموکراتیک نژاد در سیاست قوت گرفت اما به سرعت تحت الشعاع قرار در سمت چپ توسط ساندرز ساخت دومین پیشنهاد برای نامزدی پس از از دست دادن به هیلاری کلینتون در سال 2016.

یکی از قابل توجه ترین لحظات وارن مبارزات انتخاباتی او بود بحث evisceration از بلومبرگ ، چیزی که او به اشاره او در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

“در این کمپین ما شده اند حاضر به مبارزه و زمانی که لازم است ما به سمت چپ مقدار زیادی از خون و دندان در طبقه” او گفت:. “و من فکر می کنم یک میلیاردر که محروم شده است این شانس را به خرید این انتخابات است.”

کایل Kondik از دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست گفت: وارن بود فشرده از هر دو طرف.

“وارن رو شلوغ کردن توسط ساندرز به چپ و متوسط بیشتر نامزدها به حق او به نقطه ای که من فکر نمی کنم او تا به حال بسیاری از حوزه فراتر از برخی از بالا پایان حومه رای دهندگان” Kondik گفت.

سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق برش زدن دندان های خود را در بحران مالی 2008 هدایت باراک اوباما رئیس جمهور نسبت به ایجاد یک آژانس حفاظت از مصرف کننده برای کمک به آب و رکود است.

تجربه او به عنوان یک عدد-خرد مردم حامی کمک به پروژه های اولیه خود را به عنوان تصویر یک می تواند-آیا سیاست wonk.

“من یک برنامه برای که او گفت:” در تظاهرات جایی که او تحت فشار قرار دادند طرح برای همه چیز از مقابله با بحران آب و هوا برای سرمایه گذاری در مناطق روستایی آمریکا به جای تمرکز مانند لیزر در ساخت 2020 یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im