از کره جنوبی به هند و فرقه های مذهبی تبدیل coronavirus نقاط

توسط سرپرستان

دهلی نو: کره جنوبی انجام یک کار بسیار خوب از نقشه برداری مردم آسیب دیده توسط ویروس با استفاده از فن آوری و توسط در 17 فوریه این کشور شمارش COVID-19 بيمار فقط 30 با صفر و میر.

کره جنوبی به فکر این وضعیت به خوبی تحت کنترل است.

31 مورد در کره جنوبی کشف شده در فوریه 18 در Daegu شهر, یک عضو شبه مسیحی فرقه به نام Shincheonji یکی از جنبش های مذهبی در کشور است.

در ظرف هشت روز از بیمار هیچ 31 پیمانکاری ویروس تعداد افراد آلوده رفت تا به 977-با بیمار شد و نقطه اوج در گسترش این ویروس به طور گسترده ای در سراسر کره جنوبی.

در فرانسه پنج روز megachurch کنفرانس گزارش شده است که در حال سرزنش برای جرقه این کشور بزرگترین خوشه از coronavirus موارد است.

به گفته مقامات دولت محلی سالانه نشست نماز در مسیحی باز کردن درب کلیسا در شهر مرزی مولوز در اواسط ماه فوریه مرتبط شده است به عنوان بسیاری از 2,500 coronavirus موارد در سراسر جهان است.

در هند Nizamuddin مرکز از Tablighi Jamaat پیدا کرده است خود را در چشم طوفان برای برگزاری مذهبی برنامه در طول prohibitory سفارشات صادر شده میان coronavirus ترساندن در کشور است.

منابع می گویند در مجموع 2100 مردم شده اند تخلیه از مرکز تا اوایل صبح روز چهارشنبه و علامتی بیماران منتقل شده به بیمارستان.

همانطور که در دهلی منبع دولتی تا سه شنبه در مجموع 24 نفر باید آزمایش مثبت از Nizamuddin مرکز تا کنون. از این مرکز در حالی که 441 گرفته شده بودند به بیمارستان 1,447 قرار داده شده است در قرنطینه.

با توجه به Santhosh ببو بنیانگذار OrgLens یک start-up است که نقشه ها و تجزیه و تحلیل شبکه های اجتماعی برای افزایش اثربخشی سازمانی ما نیاز به نگاه به ساختار شبکه های اجتماعی و نقش افراد مختلف در شبکه های اجتماعی به درک این دیوانه گسترش یافته است.

در حالی که آن را دشوار است به نقشه این شبکه ها در جامعه ما و اقدام پیشگیرانه یک آگاهی عمومی در مورد چگونگی گسترش بیماری های عفونی از طریق روابط اجتماعی و چگونه برخی از افراد می تواند سرعت بخشیدن به گسترش این مفید است.

“اگر شما به طور اتفاقی از یک مرکز با بسیاری از ارتباطات و تعاملات اجتماعی و یا یک اتصال و یا یک پل شما باید بیشتر مراقب باشید و آگاه به طوری که خود را, اقدامات پیشگیرانه می تواند به کاهش گسترش,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>