‘دوستان’ ستاره Courtney Cox And Lisa Kurdrow خواهد شد تیم جدید نشان می دهد تلویزیون “مشهور فرار اتاق’

شما می دانید چه چیزی بهتر از یک “دوستان” مراسم? چگونه در مورد دو ؟ بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی به عنوان Courtney Cox and Lisa Kudrow خواهد تیم را برای “افراد مشهور فرار اتاق.”

دو “دوستان” شرکت ستاره را گزارش جفت می شود تا برای آینده تلویزیون واقعیت نشان می دهد در ان بی سی که در آن آنها را به “کشف سرنخ ها و حل پازل” برای به دست آوردن آزادی خود را قبل از زمان اجرا می شود با توجه به “امروز” نشان می دهد در یک قطعه پنج شنبه منتشر شده. آن را به همه کمک به جمع آوری پول برای شبکه Red Nose Day on May 21. (مرتبط: جنیفر آنیستون نامزد برای اولین تلویزیون گلدن گلوب پس از ‘دوستان’)

“ضربه زدن به wildly محبوب فرار اتاق شوق, ‘مشهور فرار اتاق’ ترکیبی از درام و تنش از یک زندگی واقعی تصویری بازی با سمت تقسیم جذبه نهایی پارتی بازی” در یک مصاحبه مطبوعاتی در مورد نشان می دهد به عنوان خوانده شده. (مرتبط: عکس: جنیفر آنیستون سنگ پاریس در لباس چرم)

“همه بسیار رقابتی با قاتل غرایز استیلر کاکس Kudrow و اسکات را با هم کار کنند و کانال درونی خود را Sherlocks به کشف سرنخ ها و حل پازل اشفتگی فکری موقتی برای حل و ترکیب کمدی استعداد در نهایت به دست آوردن آزادی خود را قبل از زمان اجرا می شود” به آن اضافه شده است.

“مشهور” فرار از اتاق” خواهد بود و به دنبال آن “روز سرخ بینی خاص” که خواهد شد از ویژگی های مشاهیر موسیقی و کمدی در حالی که آموزش بینندگان در مورد این موسسه خیریه که به امید پایان دادن به فقر کودکان.

این همه می آید پس از گزارش ماه گذشته که مشهور است در نهایت گرفتن هم برای تجدید دیدار.

“خیلی هیجان انگیز چیزی است که همه ما در حال رفتن به با هم برای اولین بار در یک اتاق و در واقع بحث در مورد نشان می دهد” کاکس گفت: Kevin Nealon در ظاهر او در یوتیوب سریال “پیاده روی با کوین.”

“ما در حال رفتن به, بهترین, زمان,” او اضافه شده است. “این عالی میشه. ما واقعا نمی تمام انجام داده است و در واقع آنجا نشسته و صحبت در مورد و reminisced در مورد این تجربه باور نکردنی است که ما تا به حال. … این رفتن بود فوق العاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im