اصطکاک محدود اتفاق می افتد در سه حزب دولت: شیو سنا در ‘بحران’ در MVA

توسط PTI

بمبئی: شیو سنا روز سه شنبه در زمان نمایش کم نور متحد کنگره شکایت در مورد “نادیده” در ماها Vikas Aghadi (مگا ولت آمپر) قدرت های راه اندازی و اظهار داشت که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد ثبات حاکم داد.

سرمقاله در سنا سخنگوی ‘Saamana گفت: خشم موظف است به اتفاق می افتد در یک سیاسی مجموعه ای از احزاب با ایدئولوژی های مختلف اما هیچ کس نباید با اشتباهی که MVA دولت (شامل شیو سنا, NCP و کنگره) سقوط خواهد کرد و “دروازه راج Bhavan باز خواهد شد برای آنها صبح زود بار دیگر”.

این ظاهرا اشاره به hush hush صبح زود مراسم برگزار شده در سال گذشته در راج Bhavan که در آن رهبر بی جی پی Devendra Fadnavis گرفت به عنوان وزیر پس از حزب شیو سنا سقوط کرد بیش از موضوع های ارشد وزارت پست.

از اواخر سال کنگره شده است ساخت یک گام برای داشتن یک می گویند در کلید فرایند تصمیم گیری و حضور در جلسات مهم دولت.

با توجه به کنگره رهبر, وزیر Uddhav Thackeray شده است برگزاری مذاکرات با NCP رئیس Sharad Pawar در مورد مسائل مختلف از جمله COVID-19 همه گیر و امداد برای افراد تحت تاثیر طوفان Nisarga.

این است که ایجاد یک احساس است که دولت و کنگره در حال چپ کردن است.

کنگره نیز خواست Thackeray به برگزاری یک نشست سه احزاب حاکم در اولین نهایی اسامی 12 عضو برای نامزدی خود را به دولت و شورای قانونگذاری.

تشریح کنگره به عنوان “ستون سوم” از اتحاد دولت ‘Saamana’ ادعا کرد که شیو سنا به “قربانی ترین” در سه جانبه راه اندازی شده است.

کنگره این حزب با میراث تاریخی که در آن مورموری از خشم بیشتر آن گفت.

“بسیاری وجود دارد که در حزب (کنگره) که می توانید تغییر دهید طرف. این است دلیل که چرا مورموری احساس بودن. وزیر Uddhav Thackeray باید آماده به تحمل چنین مورموری در اتحاد” مراتی روزانه گفت.

خشم و مورموری ملزم به اتفاق سه جانبه دولت متشکل از احزاب مختلف ایدئولوژی های Thackeray رهبری حزب گفت.

“چرا وجود دارد مورموری? چه شکایت خود را که آنها باید شنیده شود به این معنی است ؟ کنگره رهبران و وزرای Balasaheb Thorat و Ashok Chavan هر دو دارای تجربه طولانی در حکومت. آنها باید به یاد داشته باشید که حتی (NCP ارشد) Sharad Pawar دارای تجربه طولانی در مدیریت. اما وجود دارد هیچ شکایتی از حزب خود” به سنا گفت.

وجود دارد شکایت در مورد بوروکراسی اما با این حال بزرگ رسمی ممکن است او پس از همه, یک بنده دولت را به اطاعت از دستور وزیر را گفت.

اشاره کرد که در آنجا نیز یک شکایت در مورد دبیر کل Ajoy مهتا گرفتن مکرر در برنامه های افزودنی که به دلیل وجود خشم در بوروکراسی به سنا گفت: این را می توان مورد بحث قرار گرفت.

“اما وجود دارد هیچ شکایت که هر کار غیر قانونی انجام شده در دولت است. کل بوروکراسی و دولت در حال مبارزه با COVID-19 همه گیر اما هنوز Uddhav Thackeray باید گوش Chavan و Thorat” آن گفت:.

به سنا گفت: از 12 شورای قانونگذاری صندلی تحت فرماندار سهمیه باید انجام شود توسط احزاب حاکم و بر اساس اعداد در مجلس است.

پس از دولت سنجی سال گذشته شیو سنا 56 MLAs این NCP 54 MLAs و Coongress 44 قانون گذاران در 288-عضو مجمع.

“در قدرت های شیو سنا به قربانی است. آن را تا به حال به یکی از وزرا اسکله به NCP زمانی که Sharad Pawar اعتراض به کنگره گرفتن پست از مجمع بلندگو” به سنا گفت.

دو اضافی کابینه اسکله داده شد به کنگره به جای پست از وزیر امور خارجه آن را گفت.

شکایت در مورد بوروکراسی و تقاضا برای یک افسر خاص در یک وزارتخانه است که هرگز پایان آن اضافه کرد که هیچ کس نباید با اشتباهی که دولت سقوط خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de