پلیس فرانسه مظنون جنایی انگیزه در نانت کلیسای جامع آتش

پلیس در حال تحقیق در مورد یک آتش سوزی در قرن 15 نانت کلیسای جامع در فرانسه مشکوک است که این حادثه ناشی از جنایی انگیزه.

حدود 100 آتش نشانان مبارزه فروغ در سنت پیتر و سنت پل کلیسای جامع در شمال غرب فرانسه صبح روز شنبه. آتش کشف شد و به سه نقطه شروع و منجر به مقامات بر این باورند که ممکن است آتش سوزیواشنگتن پست گزارش داد.

“این یک تصادف است. آن را حتی یک امضا” Pierre Sennes یک نانت دادستان عمومی گفت: فرانسه Ouest France ,روزنامه, با توجه به پست.

هیچ شواهدی از شکستن در هر یک از کلیسای جامع شش درب. بسیاری از کلیسای جامع شد اگر چه یک ارگان و یک نقاشی قرن 19 نقاش ژان هیپولیت Flandrin تخریب شد, با توجه به نگهبان.

یک زن 39 ساله در رواندا پناهنده که قرار بود توسط اسقف نشین و مسئول قفل کردن ساختمان روز قبل از آتش سوزی بازداشت شد اما فرید یکشنبه شب. Sennes گفت که او در آورده بود برای بازجویی به عنوان بخشی از “روال عادی.”

به آتش می آید یک سال پس از کلیسای جامع نوتردام در پاریس فرا گرفته بود در شعله های آتش.

“پس از Notre Dame Saint-Pierre-et-Saint-Paul, کلیسای جامع, در قلب نانت در شعله های آتش” رئیس جمهور امانوئل پاکسازی توییتی در روز شنبه. “برای حمایت از ما آتش نشانان در نظر گرفتن تمام خطرات را به صرفه جویی در این گوتیک جواهر شهر آمیلیا.”

در سال 2018, فرانسوی, پلیس گزارش 129 دزدی و 877 اعمال خرابکاری در کاتولیک فضاهای و برخی از طرفداران گفت: دولت فرانسه به عنوان آمار رسمی مربوط به ضد کاتولیک حوادث. فرانسه وزارت کشور گفت: حملات مسیحی در سایت ها چهار برابر شده بین سال های 2008 تا 2019 با توجه به RealClear. (مرتبط: پلیس فرانسه گزارش داد نزدیک به 900 اعمال ضد کاتولیک خرابکاری در سال 2018 است. چه می گذرد؟)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>