انگلیسی, مشاور امنیت ملی نخست وزیر علامت Sedwill (L) و وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian حضور 56 کنفرانس امنیتی مونیخ (کارشناسی ارشد) در شهر مونیخ در جنوب آلمان در 16 فوریه سال 2020 است.عکس: AFP

مونیخ: وزیر خارجه فرانسه روز یکشنبه هشدار داد در بریتانیا است که در آن می تواند تلخ و خونین نبرد در مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت ایران با اتحادیه اروپا گفت: دو طرف خواهد بود “rip یکدیگر جدا”.

مذاکرات برای معامله در آینده اتحادیه اروپا و بریتانیا روابط نیست با توجه به شروع و تا ماه آینده در لندن و بروکسل در حال حاضر درگیر شدند و بیش از قوانین برای شرکت های مالی دسترسی به اتحادیه اروپا پس از Brexit.

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves le Drian گفت: این امر می تواند دشوار برای رسیدن به بریتانیا هدف از توافق تجارت آزاد معامله تا پایان سال با دو طرف دور از هم در طیف وسیعی از مسائل است.

“من فکر می کنم که در مسائل تجاری و ساز برای آینده روابط است که ما در حال رفتن به شروع به در, ما در حال رفتن به پاره کردن یکدیگر جدا” Le Drian گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“اما این بخشی از مذاکرات هر کس در دفاع از منافع خود است.”

بریتانیا به چپ اتحادیه اروپا دو هفته پیش اما هنوز هم معاملات مثل یک عضو تحت یک دوره گذار تیک تاک به پایان این سال است.

باقی مانده 27 کشور اتحادیه اروپا در حال حاضر در حال نقاشی کردن دستور کار برای مذاکرات در آینده روابط با فرانسه به ویژه فشار برای یک موضع قوی به ویژه در سوال احسان از ماهیگیری.

فرانسه و چند کشور دیگر می خواهید می شود قادر به نگه داشتن ماهیگیری در آبهای لندن می خواهد استقلال کامل و دسترسی محدود برای ماهیگیران.

“بیایید امیدواریم که مذاکرات در حال انجام به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما وجود دارد بسیاری از مسائل و برخی از نقاط دشوار برای مقابله با” گفت: Le Drian که از مهم فرانسوی ماهیگیری منطقه از بریتنی.

بلوک مذاکره کننده ارشد میشل Barnier گفت: اتحادیه اروپا اولویت در حال ماهیگیری امنیت و حفظ منصفانه شرایط معاملاتی برای شرکت های اروپایی است.

در نشانه ای از احتمال کبودی مبادلات جلوتر Barnier این هفته گفت: لندن به بچه خود را در مورد اتحادیه اروپا دسترسی برای آن ارزش بخش خدمات مالی.

Barnier بصورتی پایدار و محکم رد یک پیشنهاد است که در شهر لندن شرکت می تواند با توجه به گسترده دائم دسترسی به بازارهای اتحادیه اروپا بدون شرایط.

قبل از 31 ژانویه خروج از اتحادیه اروپا انگلیس گفت: می خواست آن را بلند پروازانه و جامع توافق با اروپایی بلوک.

اما پس از آن نخست وزیر بوریس جانسون دولت تماس گرفته شده عقب, علامت آن است که حاضر به قبول معامله اصطکاک در بازگشت به حاکمیت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو