فاکس حاضر به آتش نیک کانن پس از ضد سامی و ضد سفید نظرات

فاکس است که اجازه می دهد نیک کانن به باقی می ماند در “نقاب خواننده” با وجود ضد سامی و ضد سفید و نظرات و شرکت در بیانیه ای گفت.

توپ را تفسیر آمد و در طول یک ماه ژوئن 30 قسمت از “توپ کلاس” پادکست, جایی که او با صحبت با استاد Griff, است که یک رکورد ساخت ضد سامی نظرات. دو رانده ضد سامی نظریه ادعا کرد مردم سیاه و سفید هستند قادر به ضد یهودی چون “سامی مردم بودند.” کانن همچنین گفت: “مردم سفید” و مردم یهودی هستند “درست وحشی.”

فاکس تایید کرد که کانن “روشن است و اندوهناک است که کلمات خود را در اشتباه بودند” پس از میزبان صادر عذرخواهی چهارشنبه. این شبکه اضافه شده است که آن را “حرکت رو به جلو با نیک و کمک به او در پیشبرد این مهم مکالمه گسترده.”

“هنگامی که ما ساخته شده بودند آگاه نیک کانن مصاحبه با ریچارد گریفین در یوتیوب, ما بلافاصله شروع یک گفت و گو با نیک” روباه نوشت: در بیانیه به the Daily Caller. “او روشن است و اندوهناک است که کلمات خود را در اشتباه بودند و فاقد هر دو درک و زمینه و سهوا ترویج نفرت. این برای ما مهم است را رعایت کنید.”

“نیک است صمیمانه عذرخواهی کرد و به سرعت گامهای خود را به آموزش و جبران. بر این اساس و با توجه به اعتقاد به این که این لحظه خواستار گفت و گو ما را از حرکت رو به جلو با نیک و کمک به او در پیشبرد این مهم مکالمه گسترده. فاکس محکوم همه اشکال از نفرت به کارگردانی نسبت به هر جامعه و ما برای مبارزه با تعصب از هر نوع.”

Nick Cannon attends The Los Angeles Mission Legacy of Vision Gala at The Beverly Hilton Hotel on October 24, 2019 in Beverly Hills, California. (Rich Fury/Getty Images)

نیک کانن در مراسم لس آنجلس ماموریت میراث بینایی جشن و سرور در بورلی هیلتون هتل در 24 اکتبر 2019 در بورلی هیلز کالیفرنیا. (غنی خشم/گتی ایماژ)

ViacomCBS در سوی دیگر خاتمه ارتباط آن با توپ پس از تفسیر گفت: در بیانیه ای که آن را “محکوم تعصب از هر نوع.” در این بیانیه اضافه شده است که ViacomCBS است “عمیقا ناراحتیم که نیک شکست خورده است و به اذعان یا عذر خواهی برای تداوم یهودی ستیزی.”

توپ عذرخواهی جمعه آمد و پس از امتناع از انجام این کار. میزبان خواستار عذرخواهی از ViacomCBS و دستور داد که شرکت او مالکیت کامل از نمایش کمدی “وحشی” N است.” کانن نیز ارسال شده بیانیه ای در Facebook که بسیاری از ناکافی ارزیابی کرد و گفت که “هر کسی که مرا می شناسد می داند که من هیچ نفرت در قلب من یا سوء قصد.”

پس از واکنش شدید از بیانیه ای که توپ دوباره حاضر به عذرخواهی در مصاحبه با سریع شرکت کرد و گفت که “عذر خواهی خالی هستند.” (مرتبط: ستاره نیک کانن دیگر گرفتن خود را اواخر شب نشان می دهد)

“آیا شما من را وادار به گفتن عبارت” من متاسفم،” توپ گفت: در آن مصاحبه است. “آیا شما به من تعظیم پایین چون دوباره این خواهد بود که تداوم همان فصاحت و بلاغت است که ما در حال تلاش برای بدست آوردن دور از” کانن می گوید. “آنچه ما نیاز داریم این است که شفا. آنچه ما نیاز داریم این است که بحث و گفتگو. من درست باشد. من اصلا به بچه ها می گویند: “من متاسفم.’ من می خواهم آنها را به درک که در آن آنها نیاز به تصحیح دارد. و پس از آن که ما چگونه رشد می کنند.”

توپ ترین بیانیه اخیر که فاکس با اشاره the Daily Caller, به, در زیر:

اولین و مهمترین تمدید کنم من عمیق ترین و صادقانه ترین عذر خواهی به من یهودی خواهران و برادران برای مضر و تفرقه کلماتی که از دهان من در طول مصاحبه با ریچارد گریفین. آنها به تقویت بدترین کلیشه یک افتخار و با شکوه مردم و من احساس شرمندگی از مردم ناآگاه و ساده لوحانه جایی که این کلمات را از آمد. تصویری از این مصاحبه بوده است حذف شده است.

در حالی که یهودی تجربه شامل بیش از 5000 سال است و خیلی من هنوز به یاد بگیرند که من تا به حال حداقل یک جزئی درس تاریخ طی چند روز گذشته و می گویند آن است که چشم باز می شود گسترده ای گرفتن.

من می خواهم به قدردانی من به خاخام رهبران جامعه و نهاد های که به من رسیده است برای کمک به روشنگری من به جای تعزیر من. من می خواهم به اطمینان من یهودی دوستان جدید و قدیمی که این تنها آغاز از آموزش و پرورش—من متعهد به ارتباط عمیق تر تر و عمیق یادگیری و تقویت پیوند میان دو فرهنگ ما امروز و هر روز رفتن به جلو.

کانن نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که او خواهد بود در نظر گرفتن زمان به دور از صبح رادیو نشان می دهد بنابراین او می تواند “متعهد” خود “به عمیق تر و دقیق تر انعکاس و آموزش و پرورش.” او شده است با حمایت چند چهره برجسته مانند رادیو میزبان Charlamagne tha خدا و خواننده رپ شان ‘Diddy’ شانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>