رادیو فردا مهمان مقایسه با پوشیدن یک ماسک به عنوان یک راننده بی پروا’ می گوید: مردم باید ‘جریمه’

دکتر دنا گریسون در مقایسه با پوشیدن یک ماسک به “بودن یک راننده بی پروا” نامیده می شود و برای کسانی که حاضر به انجام این کار در تنظیمات عمومی به “جریمه میشود.”

گریسون سابق دموکرات کنگره نامزد در فلوریدا و همسر سابق دموکرات فلوریدا در کنگره آلن گریسون به نظر می رسد در فاکس نیوز’ “آمریکا اخبار ستاد” با لنگر Arthel نویل در روز شنبه برای بحث در مورد آینده تهمت تجمع در تولسا و افزایش coronavirus موارد در افراد جوان است.

تماشا کنید:

پس از بحث و گفتگو در مورد تولسا تجمع که در داخل و نه نیاز به ماسک نویل پرسید: اگر کسانی که آنها را می پوشند هستند که “عادلانه” به خطر بالاتر افرادی که هنوز جدا.

“من فکر می کنم شما دقیقا حق با شماست در مورد این که” گریسون گفت. “متوسط سن کسانی که آلوده رفته از اواسط دهه 60 به اواسط دهه 30 است که به ما نشان میدهد که اساسا بزرگتر مردمی بالاتر خطر مردمی ماندن در خانه اما در حال حاضر ما باید جوانتر مردمی بیرون رفتن, رفتن به میله نیست با پوشیدن ماسک.”

گریسون ابراز نگرانی کرد که این افراد پس از آن می تواند گسترش ویروس به مردم آسیب پذیر است. در پاسخ به یک سوال از نویل در مورد نحوه دریافت این پیام در سراسر به “که در آن چوب” دکتر پیشنهاد استفاده از نیروی قانون است.

“متاسفانه آنچه ما میبینیم این است که کشورهای در حال شروع به اعمال این و این نیاز و خوب مردم زمانی که آنها نمی,” او گفت:. “متاسفانه, شما می دانید, آن را مرتب کردن بر اساس مانند کسی که یک راننده بی پروا و سرعت رفتن 100 مایل در ساعت. یکی از راه های اکثر مردم به طور کلی منطقی رعایت حد سرعت به دلیل آنها نمی خواهند به مرگ در یک تصادف رانندگی مرگبار; اما شما می دانید آنچه که ما باید راه هایی برای مالیات جریمه بنابراین ما می توانید سعی کنید به بیش از تشویق مردم به انجام کار درست در اینجا و متاسفانه من فکر می کنم که وضعیت ما در جایی که من فکر می کنم شما فقط باید به اعمال شما رو به پوشیدن ماسک.” (مرتبط: Tucker Carlson انفجار رسانه های نفاق در پشت ماسک خشم’)

در حالی که با پوشیدن ماسک صورت تبدیل شده است و چیزی از حزبی موضوع با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از محافظه کاران رسیدگی به اجتناب از آنها و رهبران دموکرات در تلاش برای فشار آنها بر همه علوم است و هنوز مشخص نیست که به چه میزان کار می کنند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im