چهار مظنون به داشتن coronavirus تست منفی در سند

کراچی: هشت نفر از افرادی که سند آخرین coronavirus بیمار در تماس با نمایش شده اند در حالی که نزدیک به 19 باقی می ماند استانی کارگروه coronavirus مطلع شد در روز دوشنبه.

چهار مظنون به داشتن قرارداد coronavirus آزمایش منفی امروز ولایتی وزیر بهداشت زاهد عباسی مطلع در این جلسه که ریاست آن را وزیر Sindh سید مراد علی شاه.

این جلسه با حضور ولایتی وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho مشاور سانتی متر در قانون شهردار کراچی Waseem اختر دبیر کل ممتاز شاه بازرس کل سند مشتاق ماهر PSCM ساجد جمال Abro, کمیسر کراچی افتخار Shahalwani, Adl دبیر کل خانه عثمان Chachar, وزیر بهداشت زاهد عباسی نمایندگان سپاه 5 رنجرز, FIA, فرودگاه, خدمات, هواپیمایی, که, Aga Khan Hospital, سند, بیمارستان و دیگر نگران موسسات.

وزیر کارگردانی کرده است همه دولت ها و بیمارستان های خصوصی برای به اشتراک گذاشتن رکورد تمام بیمارانی که بازدید آنها را با علائم ذات الریه به طوری که خود را بیشتر تحقیقات پزشکی می تواند ساخته شده شامل coronavirus.

Chachar گفت که دولت فدرال در حال توزیع کارت بهداشت/سفر اعلامیه در میان مسافران در پروازهای بین المللی از آمدن به کراچی. مسافر به ضبط سفر خود را در تاریخ 14 روز گذشته در بیانیه.

به یک سوال, به وزیر گفته شد که سه نفر از coronavirus بودند تحت درمان; آنها دو را بهبود در حالی که یک سوم را بازیابی کند بوده است.

این اشاره شد که تا کنون 135 تست های انجام شده در سند. از آنها چهار تشخیص داده شده اند به عنوان مثبت و 112 اعلام شده منفی است. در حال حاضر 230 زائران نگه داشته شده است در قرنطینه. از آنها 63 کامل انزوا دوره در مارس 10, 25 مارس 11 و 34 در مارس 12.

این وزیر گفته شد که 59 مظنون که در حال سفر با چهار coronavirus بیماران سند ترسیم شده اند و از آنها فهرست شده اند مشترک با معاون کمیسیون برای تماس با آنها و انجام آنها لازم پزشکی و تحقیقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im