بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: چهار فرزند از جمله سه نفر از همان خانواده فرخنده به اعدام و هشت نفر دیگر مجروح شدند به عنوان مدرسه خود را ون آتش در نزدیکی Longowal در سنگرور منطقه در روز شنبه. پلیس بازداشت دو جمله اصلی-تقدیر صاحب مدرسه.

منابع گفتند که در مدرسه ون حامل دوازده نفر از دانشجويان بودند که در بازگشت به خانه بعد از مدرسه وقتی که خود را ون آتش در Longowal-Sidsamachar جاده ها است. هشت فرزند شد با خیال راحت از جیبش ون توسط افراد مشغول به کار در این نزدیکی هست در زمینه های.

یک شاهد عینی گفت که راننده نمی دانم در مورد آتش و آنها تا به حال به دنبال ون به او اطلاع از آتش سوزی در پشت خودرو. او بلافاصله متوقف شد و مردم جمع شده بودند در نقطه ای محاکمه و به آتش کشیده خیس کردن. آنها را شکست پانل پنجره خودرو بیرون کشیده و کودکان است. چهار فرزند در نقطه درگذشت و بقیه گرفته شد به بیمارستان.

آن را آموخته است که ون مدرسه خریداری شد فقط یک روز پیش. آن را در یک مخروبه دولت شد و در حال اجرا بر روی سیلندر گاز. یک RTA رسمی گفت که با وجود ثبت نام از وسیله نقلیه به عنوان آن را بیش از پانزده سال است.

عصبانی محلی جاده مسدود شده و حاضر اجازه می دهد تا دولت های منطقه برای حذف اجساد کودکان را از ون و حتی به عنوان معاون کمیسر و سرپرست ارشد پلیس رسیده است. در ضمن بیمارستان مدنی در سنگرور است deputed یک تیم از پزشکان برای ارائه درمان به مجروح شدند.

معاون کمیسر سنگرور, Ghanshyam Thori گفت که او تا به حال به دستور پلیس به ثبت نام یک مورد در بخش 304 IPC در برابر مدیر مدرسه, مدیریت درایور و دیگران. او همچنین گفت که اگر هر مقام از مقامات حمل و نقل منطقه ای است که گناهکار از گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه برای این خودرو به رغم آن ویران شرایط اقدام خواهد شد در رسمی که بیش از حد. Thori اضافه شده که مناسب است برای دستگیر کردن او را در اولین.

پنجاب وزیر آموزش و پرورش Vijay Inder singla sv (sv), سنگرور عضو مجلس Bhagwant Mann, Aam Aadmi Party MLA از سونم Aman آرورا رسیده اند محل حادثه. مان گفته بود که در روز اول در مدرسه به صورت دو و نیم ساله که فوت کرد در این حادثه است. مدیریت مدرسه و دیگران باید رزرو اتهام قتل و آنها باید سعی در پیگیری سریع دادگاه. “راننده ون زد و دور از نقطه” او ادعا.

علت آتش سوزی هنوز مشخص نشده است. ون متعلق به Simran در سنگرور.

در ضمن پنجاب وزیر سروان Amarinder سینگ دستور امرانه آسیب سینگ گفت: “بسیار غم انگیز برای یادگیری این خبر که ما از دست داده و چهار فرزند به دلیل مدرسه خود را ون آتش گرفت. مجروح شده اند و با عجله به بیمارستان. من دستور داده اند که امرانه پرس و جو. گناه خواهد بود به شدت مجازات شوند.”
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو