چهار ربوده شده مسیحی کمک کارگران در بازگشت از عراق

چهار ربوده کارگران از یک موسسه خیریه کمک به مسیحیان در خاورمیانه منتشر شده است و دو ماه پس از آنها به گروگان گرفته شدند, در بغداد آسوشیتد پرس گزارش داد.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد چهار نفر از اعضای SOS Chrétiens d’orient پنج شنبه و تشکر عراق از مقامات خود را برای همکاری با فرانسه به رایگان آنها را با توجه به آسوشیتد پرس.چهار کارگر — سه نفر از آنها فرانسوی, یک عراق رفت و گم شده در اواخر ماه ژانویه زمانی که آنها انجام وظایف اداری این سازمان گزارش شده است.

“SOS Chrétiens d’orient استقبال از انتشار چهار همکاران که ناپدید شده در ژانویه 20 در بغداد عراق” گروه توییتی پنج شنبه. “ارتباط گرمی با تشکر از مقامات فرانسوی برای کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان مقامات عراق.”

خود را آزادی می آید بعد فرانسه شروع به بیرون کشیدن نیروهای نظامی از عراق به عنوان ارتش فرانسه مستقر شده است برای کمک به مبارزه با کروناویروس, آسوشیتد پرس گزارش داد. رئیس جمهور پاکسازی نیست ارائه جزئیات. (مربوط به: کلیساهای تعلیق عبادت خدمات در سی مریلند و ویرجینیا بیش از Coronavirus)

SOS Chrétiens d’orient یک سازمان غیر دولتی است که فراهم می کند کمک به مسیحیان در مناطق جنگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>